Trwa ładowanie...

Smutne wyznanie Mariana Opani. Aktor opowiedział w jaki sposób chciałby odejść

Wraz z biegiem lat Opania staje się coraz bardziej nostalgiczny. Słynny aktor powiedział, że nie przepada za świętowaniem swoich urodzin.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Smutne wyznanie Mariana Opani. Aktor opowiedział w jaki sposób chciałby odejśćŹródło: ONS.pl
d4kphr4
d4kphr4

Marian Opania jest znany z wielu wspaniałych kreacji filmowych i teatralnych. Mimo 75 lat aktor jest wciąż aktywny zawodowo i ma wiele planów. Uchodzi za człowieka niezwykle sympatycznego, któremu uśmiech nie schodzi z ust. Niestety świętowanie urodzin skłania go do nostalgicznych przemyśleń.

- Na imprezach już mi nie zależy. Jeśli ma się tyle lat, to każdy następny jubileusz nie jest przyjemny, tylko raczej przykry – wyznał w "Fakcie" Marian Opania.

Wygląda na to, że aktor coraz częściej myśli na temat śmierci.

- Może brzmi to pretensjonalnie, ale gdy myślę o śmierci to chciałbym umrzeć w biegu. Może nie tak efektownie jak Tadeusz Łomnicki na scenie, ale tak jak np. słynny operator Witold Adamek. Poszedł na grób rodziców i pyk go nie ma. O takiej śmierci marzę, nie chcę leżeć miesiącami na łożu boleści jak biedny Wojtek Młynarski, czy Krzysio Zalewski i wielu innych – wyznaje.

d4kphr4

Prywatnie Marian Opania przeżył wiele ciężkich chwil. Sam powtarza, że tak naprawdę jest człowiekiem smutnym, walczącym z wieloma kompleksami. Wielokrotnie spotykał się z niechęcią środowiska, a gdy odrzucił rolę w "Smoleńsku", naraził się wielu prawicowym mediom. Miał też poważny problem alkoholowy - jak przyznawał, niewiele brakowało, a mógłby wylądować na samym dnie.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d4kphr4
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4kphr4