Trwa ładowanie...
d17b46f

Smutne wyznanie Mariana Opani. Aktor opowiedział w jaki sposób chciałby odejść

Wraz z biegiem lat Opania staje się coraz bardziej nostalgiczny. Słynny aktor powiedział, że nie przepada za świętowaniem swoich urodzin.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Marian Opania
Marian Opania (ONS.pl)
d17b46f

Marian Opania jest znany z wielu wspaniałych kreacji filmowych i teatralnych. Mimo 75 lat aktor jest wciąż aktywny zawodowo i ma wiele planów. Uchodzi za człowieka niezwykle sympatycznego, któremu uśmiech nie schodzi z ust. Niestety świętowanie urodzin skłania go do nostalgicznych przemyśleń.

- Na imprezach już mi nie zależy. Jeśli ma się tyle lat, to każdy następny jubileusz nie jest przyjemny, tylko raczej przykry – wyznał w "Fakcie" Marian Opania.

Wygląda na to, że aktor coraz częściej myśli na temat śmierci.

- Może brzmi to pretensjonalnie, ale gdy myślę o śmierci to chciałbym umrzeć w biegu. Może nie tak efektownie jak Tadeusz Łomnicki na scenie, ale tak jak np. słynny operator Witold Adamek. Poszedł na grób rodziców i pyk go nie ma. O takiej śmierci marzę, nie chcę leżeć miesiącami na łożu boleści jak biedny Wojtek Młynarski, czy Krzysio Zalewski i wielu innych – wyznaje.

d17b46f

Prywatnie Marian Opania przeżył wiele ciężkich chwil. Sam powtarza, że tak naprawdę jest człowiekiem smutnym, walczącym z wieloma kompleksami. Wielokrotnie spotykał się z niechęcią środowiska, a gdy odrzucił rolę w "Smoleńsku", naraził się wielu prawicowym mediom. Miał też poważny problem alkoholowy - jak przyznawał, niewiele brakowało, a mógłby wylądować na samym dnie.

d17b46f

Podziel się opinią

Share

d17b46f

d17b46f