Trwa ładowanie...

Snoop Dogg i Wiz Khalifa: podczas koncertu doszło do wypadku!

Barierki ochronne nie wytrzymały nacisku tłumu, przewróciły się. 42 osoby zostały ranne.

Snoop Dogg i Wiz Khalifa: podczas koncertu doszło do wypadku!Źródło: Instagram.com
dl7uymu
dl7uymu

Do wypadku doszło podczas koncertu raperów w New Jersey. Gdy barierki przewróciły się, ani Snoop Dogg, ani Wiz Khalifa nie zareagowali. Dopiero, gdy wykonawców ze sceny ściągnęli ochroniarze, ci zorientowali się, że stało się coś złego. Barierki oddzielały tłum fanów od sceny - kiedy wywróciły się, ludzie zaczęli na siebie wpadać. Wyglądało to naprawdę niebezpiecznie!

Zdezorientowani raperzy zostali szybko wyprowadzeni, a ochrona zajęła się poszkodowanymi. Natychmiast wezwano służby ratunkowe. Okazało się, że jedną osobę należy hospitalizować, ale jej stan jest stabilny. Pozostali fani raperów, którzy mieli pecha i znaleźli się tuż przy barierkach, zostali opatrzeni. Zdarzyło się kilka połamanych kości, siniaki, otarcia. Miejsca dla publiczności znajdowały się powyżej podłoża, więc osoby z pierwszych rzędów nagle spadły z wysokości około 3 metrów na betonowe płyty.

Raperzy nie odnieśli się do wypadku, nie wspomnieli o nim na swoich profilach w mediach społecznościowych. Pojawiły się na nich inne materiały z trasy koncertowej, na co szybko zareagowali niektórzy fani, wytykając raperom niedelikatność. Zwrócili uwagę, że publikowanie zabawnych nagrań nie jest śmieszne.

dl7uymu

Znaleźli się jednak i tacy, którzy zajście potraktowali lekko, choć wzięli w nim udział - w komentarzach do filmów zamieszczanych na profilach raperów na Instagramie pojawiły się zapewnienia, że fani pojawią się na kolejnych koncertach, ponieważ występ w New Jersey został przerwany.

Snoop Dogg fot. Universal Music Polska Snoop Dogg fot. Universal Music Polska materiał prasowy/Megafon.pl
Snoop Dogg fot. Universal Music Polska Snoop Dogg fot. Universal Music Polska Źródło: materiał prasowy/Megafon.pl
Wiz Khalifa fot. Warner Music Poland Wiz Khalifa fot. Warner Music Poland materiał prasowy/Megafon.pl
Wiz Khalifa fot. Warner Music Poland Wiz Khalifa fot. Warner Music Poland Źródło: materiał prasowy/Megafon.pl
dl7uymu
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dl7uymu