Trwa ładowanie...
d6hmm68
Megafon.pl
News

Sophie Turner kochała się w Bieberze. Raz go spotkała i... zrobiła coś bardzo dziwnego

Sophie Turner podkochiwała się w Justinie Bieberze, a gdy spotkała go pierwszy raz zrobiła coś naprawdę zaskakującego.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Sophie Turner to gwiazda "Gry o tron"
Sophie Turner to gwiazda "Gry o tron" (Instagram.com)
d6hmm68

Brytyjska aktorka pojawiła się w programie Jamesa Cordena i to właśnie podczas tego show zdradziła, co zrobiła, gdy pierwszy raz spotkała Justina Biebera. Zaznaczmy, że aktorka była już wówczas dziewczyną Joe Jonasa i to właśnie on przedstawił ją Bieberowi. Całej opowieści można wysłuchać poniżej.

22-letnia Sophie Turner i 29-letni Joe Jonas spotykają się od grudnia 2016 roku. Para zaręczyła się w październiku 2017 roku.

d6hmm68

W sieci już pojawił sięzwiastun filmu "Mroczna Phoenix" z Sophie Turner w roli głównej.

Joe Jonas jest frontmanem zespołu DNCE. Grupa ma na koncie ponad 7 milionów sprzedanych singli, 550 milionów streamów i ponad 250 milionów odsłon na Vevo. To także laureaci nagrody MTV VMA 2016 w kategorii najlepszy nowy artysta. Imienny debiutancki album formacji ukazał się w 2016 roku.

Justin Bieber to czołowa postać show-biznesu. Już w 2011 roku "Forbes" umieścił go na drugim miejscu listy najlepiej opłacanych artystów, którzy nie ukończyli 30. roku życia. W listopadzie 2016 Kanadyjczyk gościł w Krakowie. Jego ostatni album "Purpose" miał premierę 13 listopada 2015 roku.

d6hmm68

Podziel się opinią

Share

d6hmm68

d6hmm68