Trwa ładowanie...
d1vv9va

Sorry Boys prezentują "Zwyczajne cuda". Urokliwy teledysk

Sorry Boys wraz z młodzieżą z Rypina żegnają lato. Zespół dzieli się z fanami najnowszym, klimatycznym teledyskiem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

W klipie wystąpiła utalentowana młodzież z Rypina
W klipie wystąpiła utalentowana młodzież z Rypina (Youtube.com)
d1vv9va

Teledysk został nagrany do drugiego singla z nominowanej do Fryderyków trzeciej płyty, pt. "Roma". Klip ma wprowadzać widzów "Zwyczajne cuda" w klimat piękne zwieńczenia lata oraz beztroskość i delikatność towarzyszące temu okresowi. Dodatkowo jest pełen pozytywnych przykładów relacji międzyludzkich. Zespół nie kryje zadowolenia z efektu.

- Jest późne lato, na południe ciągną klucze ptaków, a my życzymy Wam niezmiennie zwyczajnych cudów. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do powstania tego teledysku, w szczególności pomysłodawcy i głowie tego projektu Tomkowi Błaszkiewiczowi. Młodym tancerzom - aktorom gratulujemy filmowego debiutu i podziwiamy za talent i pasję! - tak o produkcji pisali na Facebooku muzycy.

W wideo wystąpiła młodzież z Dziecięco-Młodzieżowej Grupy Estradowej Rypin. Pomysłodawcą wideo jest Tomasz Błaszkiewicz, a za reżyserię odpowiada Piotr Mikuć. Teledysk zrealizowany w ramach Budżetu Obywatelskiego Miasta Rypin. Wideo możecie obejrzeć ponwyżej.

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d1vv9va

Podziel się opinią

Share
d1vv9va
d1vv9va