Trwa ładowanie...

Specjalne wydawnictwo na Orcheston

Wyjątkowy koncert, będący połączeniem muzyki elektronicznej i symfonicznej, wymaga nie tylko spektakularnej oprawy, ale także pamiątkowego wydawnictwa. Będzie je można zakupić podczas piątkowego show w Krakowie.

Specjalne wydawnictwo na OrchestonŹródło: Materiały prasowe
d6q59u9
d6q59u9

Po raz pierwszy na polskiej scenie usłyszymy największe utwory muzyki elektronicznej w aranżacjach na orkiestrę symfoniczną. Inicjatorem tego wydarzenia jest Gromee – producent muzyczny i DJ, który tak naprawdę wymyślił projekt Orcheston. Do współpracy zaprosił polskich artystów: Beatę Kozidrak, Mateusza Ziółkę, Reni Jusis, Sarsę i Natalię Szroeder, a także Orkiestrę Akademii Beethovenowskiej.
Szczególną pamiątką z tego niezwykłego wydarzenia będzie wydawnictwo, które zainteresowani zakupią tuż przed koncertem. Na dwudziestu stronach znalazły się m.in. charakterystyki artystów, wywiad z Gromeem, ważne daty oraz spis utworów. Autorami tekstów w wydawnictwie są m.in. Marek Sierocki - dziennikarz muzyczny oraz Marcin Jędrych - dziennikarz radia RMF FM.

Orcheston odbędzie się 14 grudnia w ICE Kraków, początek o godzinie 20:30. Niestety biletów już nie ma. Organizatorem wydarzenia jest Prestige MJM we współpracy z Gromeem.

d6q59u9
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d6q59u9

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje siętutaj