Trwa ładowanie...
d227u00
News

Śpiewa i pomaga ubogim. Andrea Bocelli wkrótce wystąpi w Poznaniu

Niebywałą okazję będą mieli najwięksi fani do bezpośredniego spotkania z muzykiem przed tegorocznymi koncertami w USA. Artysta przeznaczył na licytację sześć zaproszeń VIP w pakiecie zawierającym m.in. meet&greet.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Muzyk zaśpiewa w Poznaniu w 2019 r.
Muzyk zaśpiewa w Poznaniu w 2019 r. (Materiały prasowe)
d227u00

Całkowity dochód z aukcji zasili działalność jego fundacji. Organizacja pomaga mieszkańcom ubogiej Afryki, a sam wokalista jest bardzo zaangażowany w to charytatywne przedsięwzięcia. To drugie oblicze Andrei Bocellego, którego polska publiczność będzie miała okazję zobaczyć na przyszłorocznym koncercie w Poznaniu.

Andrea Bocelli - to nazwisko jest znane całemu światu. Artysta słynie ze swojego niezwykle ciepłego i donośnego głosu, życzliwości oraz niezapomnianych duetów, m.in. z Edem Sheeranem, Arianą Grande, Celine Dion, Sarah Brightman czy Luciano Pavarottim. Włoski tenor jest kompozytorem, autorem piosenek, a także producentem muzycznym. Jego znakami rozpoznawczymi są przeboje: "Time to Say Goodbye (Con te partirò)”, "Canto della Terra”, "Vivere” czy "Nessun dorma”.

Artysta od lat uznawany jest za najlepiej sprzedającego się śpiewaka operowego na świecie, jak również za jednego z najpopularniejszych artystów w historii muzyki nie rozgraniczając jej na gatunki. Dotychczasowe albumy wokalisty sprzedały się w nakładzie ponad 80 milionów egzemplarzy, a przy tym wszystkim Andrea nie zapomniał o najważniejszym – wsparciu i dzieleniu się z najbardziej potrzebującymi. W tym celu założył własną organizację.

   Materiały prasowe

Andrea Bocelli Foundation działa od 2011 i nieprzerwanie realizuje swoją misję – umacniać sytuację ludzi i społeczeństw pogrążonych w ubóstwie. ABF wspiera mieszkańców krajów borykających się z analfabetyzmem, wykluczeniami socjalnymi, walczących z chorobami wynikającymi z niskiego poziomu życia. Podjęte przez organizację działania wspierają państwowe i międzynarodowe projekty, które promują przekraczanie, a w efekcie pokonywanie napotkanych barier.

d227u00

Andrea Bocelli nie tylko jest inicjatorem i założycielem tej fundacji, ale także fizycznie i finansowo wspiera jej działania. W tym roku oddał na licytację 6 podwójnych zaproszeń VIP na swoje koncerty. Pakiety zawierają również ekskluzywne spotkania z artystą! W tym roku zostały wylicytowane na Charitybuzz.com i obejmują czerwcowe występy w Stanach Zjednoczonych: San Jose, Portland, Seattle, Tampa, Charlotte. Nie był to pierwszy raz, kiedy artysta poświęcił swój czas i oddał bilety na licytację! W zeszłym roku takie spotkania odbywały się także w: Nowym Jorku, Waszyngtonie, Filadelfii, Chicago, Cleveland i Detroit. W poprzednich latach, kiedy licytowano spotkania z artystą w ramach biletów charytatywnych na rzecz ABF, obejmowały także kraje europejskie. W tym gronie znalazły się m.in.: Rumunia, Austria, Hiszpania, Łotwa, Litwa, Belgia, Polska, Ukraina, Niemcy i wiele, wiele innych. Niestety nie wiadomo, jaka kwota wpłynęła na konto ABF. Najważniejsze jest jednak to, że pomoc stale jest niesiona.

Andrea Bocelli zaśpiewa na koncercie 11 maja 2019 roku z okazji 100-lecia Uniwersytetu Poznańskiego. Wydarzenie zaplanowano na Stadionie INEA Poznań i dostępne będzie dla szerokiej publiczności po zakupieniu biletów. Nabywać je można za pośrednictwem stron: www.bilety.imprezyprestige.com, eBilet.pl oraz w sieci salonów Empik na terenie całego kraju. Organizatorem koncertu są: agencja Prestige MJM oraz Marcelin Management, operator INEA Stadionu.

d227u00

Podziel się opinią

Share

d227u00

d227u00