Trwa ładowanie...

Spotkanie z fanami warte tysiące. Opania królem chałtur

To nie angaż w serialu, czy występy w teatrze przynoszą im najwięcej pieniędzy. Za dwugodzinne spotkanie z wielbicielami potrafią zarobić ponad 8 tysięcy złotych.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Spotkanie z fanami warte tysiące. Opania królem chałturŹródło: East News
d2rf5k2
d2rf5k2

Nie oszukujmy się, Marian Opania lata świetności ma już raczej ze sobą. Nie narzeka jednak na zarobki. "Super Express" dowiedział się, że serialowy profesor Zybert z "Na dobre i na złe" za spotkanie z grupą fanów w bibliotece bierze 8,5 tysiąca złotych. Nic dziwnego, że nie ma ciśnienia, by grać w nowych produkcjach, szczególnie, że przy angażu również stawia konkretne warunki finansowe.

- Jestem nieco droższy niż młodzi, w związku z tym bierze się tańszych. Może nie jestem lepszy, ale nie mogę występować za stawki młodzieżowe w jakimś filmie czy serialu, w związku z czym mam jakąś barierę nieprzekraczalną. Nie mam zamiaru się targować - powiedział w rozmowie z tabloidem.

Aktor zostawia inne gwiazdy daleko w tyle. Marek Niedźwiecki, Daniel Olbrychski, Magdalena Różczka czy Anna Dereszowska mogą liczyć na 5 tysięcy złotych za pojawienie się i porozmawianie z wielbicielami. Spotkanie nie przekracza dwóch godzin. To się nazywa praca.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2rf5k2
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2rf5k2