Trwa ładowanie...
d2ympil

Spraw prezent na święta! Kup bilet na koncert Scorpions!

Czas na kolejną wizytę Scorpions w Polsce! 21 lipca 2019 roku Arena Gliwice, dwa dni później - ERGO ARENA Gdańsk/Sopot. Wejściówki właśnie trafiły do sprzedaży ogólnej i można je nabywać poprzez stronę www.prestigemjm.com.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Spraw prezent na święta! Kup bilet na koncert Scorpions!
(Materiały prasowe)
d2ympil

Scorpions jest jedynym zespołem, który rokrocznie potrafi wyprzedać największe obiekty koncertowe w Polsce. Wyniki przedsprzedaży pokazują, że nie inaczej będzie w tym przypadku.

- Można stwierdzić, że bilet na koncert jest idealnym prezentem świątecznym, a pierwsze godziny przedsprzedaży pokazują, że zainteresowanie muzyką rockową nie maleje, a wręcz jest przeciwnie. Koncerty w tym najlepszym wydaniu, czyli w tym przypadku Scorpionsów, ciągle są ważnym punktem w życiu wielu Polaków! - komentuje Janusz Stefański, z agencji Prestige MJM.

Z początkiem czerwca niemiecka maszyna ponownie wyruszy w trasę koncertową, która obejmie głównie festiwale m.in.: Dowload Festival w Hiszpanii, Festival Pause Guitare oraz Festival Musilac we Francji, Lucca Summer Festival we Włoszech, Stars In Town w Szwajcarii, czy Bloodstaock Open Air w Wielkiej Brytanii. Jednak dla Polski postanowili zrobić wyjątek i zagrać dwa regularne koncerty!

Scorpions zagra w Polsce w 2019 roku dwa koncerty: 21 lipca w Arenie Gliwice oraz 23 lipca w ERGO ARENIE na pograniczu Gdańska i Sopotu. Bilety można nabywać poprzez stronę www.prestigemjm.com

d2ympil

Podziel się opinią

Share

d2ympil

d2ympil