Trwa ładowanie...
oprac. Kamila Gulbicka
21-12-2018 15:54

Spraw prezent na święta! Kup bilet na koncert Scorpions!

Czas na kolejną wizytę Scorpions w Polsce! 21 lipca 2019 roku Arena Gliwice, dwa dni później - ERGO ARENA Gdańsk/Sopot. Wejściówki właśnie trafiły do sprzedaży ogólnej i można je nabywać poprzez stronę www.prestigemjm.com.

Spraw prezent na święta! Kup bilet na koncert Scorpions!Źródło: Materiały prasowe
d1l8k09

Scorpions jest jedynym zespołem, który rokrocznie potrafi wyprzedać największe obiekty koncertowe w Polsce. Wyniki przedsprzedaży pokazują, że nie inaczej będzie w tym przypadku.

- Można stwierdzić, że bilet na koncert jest idealnym prezentem świątecznym, a pierwsze godziny przedsprzedaży pokazują, że zainteresowanie muzyką rockową nie maleje, a wręcz jest przeciwnie. Koncerty w tym najlepszym wydaniu, czyli w tym przypadku Scorpionsów, ciągle są ważnym punktem w życiu wielu Polaków! - komentuje Janusz Stefański, z agencji Prestige MJM.

Z początkiem czerwca niemiecka maszyna ponownie wyruszy w trasę koncertową, która obejmie głównie festiwale m.in.: Dowload Festival w Hiszpanii, Festival Pause Guitare oraz Festival Musilac we Francji, Lucca Summer Festival we Włoszech, Stars In Town w Szwajcarii, czy Bloodstaock Open Air w Wielkiej Brytanii. Jednak dla Polski postanowili zrobić wyjątek i zagrać dwa regularne koncerty!

Scorpions zagra w Polsce w 2019 roku dwa koncerty: 21 lipca w Arenie Gliwice oraz 23 lipca w ERGO ARENIE na pograniczu Gdańska i Sopotu. Bilety można nabywać poprzez stronę www.prestigemjm.com

d1l8k09
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1l8k09