Trwa ładowanie...
d667680
Informacja prasowa

Spring Break w wyjątkowej odsłonie!

Najważniejszy polski festiwal showcase’owy w wyjątkowej odsłonie potrwa od 19 września do 24 października. Ponad 20 wydarzeń w całym Poznaniu, na przestrzeni dwóch miesięcy. Tak w skrócie zapowiada się program wyjątkowej – jak wszystko w tym roku – odsłony Spring Breaka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Spring Break powraca!
Spring Break powraca! (Materiały prasowe)
d667680

- Festiwal nie ma szansy odbyć się w dotychczasowej trzydniowej formule. Wybraliśmy wariant hybrydowy: koncerty odbywać się będą dwa- trzy razy w tygodniu i będą dostępne zarówno online, jaki dla dozwolonej liczby widzów na żywo. Co najważniejsze – wszystkie odbędą się w Poznaniu – mówi Łukasz Minta z fundacji Fast Forward, która organizuje festiwal.

Na festiwalu najliczniej zaprezentują się wykonawcy związani z Poznaniem, m.in. Wczasy, Rosalie., Swiernalis, Izzy and The Black Trees czy Michał Kowalonek. Nie zabraknie też części konferencyjnej, której program zostanie ogłoszony w osobnym komunikacie.

Koncerty odbędą się w klubach i salach koncertowych w centrum miasta. Wśród festiwalowych lokacji nie zabraknie dobrze znanych miejsc: Tama, Dragon, KontenerART, Scena na Piętrze, Blue Note, Próżność czy Schron to tylko niektóre z nich. To formuła umożliwiająca przede wszystkim wsparcie poznańskich artystów, animatorów i klubów muzycznych. Miasto Poznań pozostaje głównym mecenasem festiwalu.

d667680

- Zarówno organizatorzy, jak i Miasto Poznań, które przekazuje najwyższą dotację na wsparcie festiwalu, mają wspólny cel: pomoc dla poznańskich artystów i animatorów sceny muzycznej, w tym klubów muzycznych – mówi Jędrzej Solarski, Zastępca Prezydenta Miasta Poznania.

Od 2014 roku Spring Break Showcase Festival & Conference jest najważniejszą, polską imprezą nie tylko prezentującą gwiazdy, ale przede wszystkim wspierającą muzycznych debiutantów. Spring Break wpełni wspiera politykę miasta, która promuje solidarność z lokalną branżą kulturalną i artystami.

  Materiały prasowe
(Materiały prasowe)

Bilety:

  • Na każde wydarzenie będą obowiązywać osobne bilety wstępu. Szczegółowe informacje wkrótce.
  • Bilety zakupione dotychczas na kwietniową edycję festiwalu zachowują ważność na edycję przyszłoroczną.

Więcej:
www.spring-break.pl
https://www.facebook.com/SpringBreakShowcase

d667680

Podziel się opinią

Share
d667680
d667680