Trwa ładowanie...
db37a81

Spytała Paulinę Krupińską, z iloma facetami była. Żona Karpiela-Bułecki pięknie się odgryzła

Jeśli robicie Q&A na Instagramie, musicie być przygotowani na niewygodne pytania. Takie właśnie padło na profilu Pauliny Krupińskiej. Jednak była miss nie dała zbić się z tropu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Paulina Krupińska nie miała litości dla fanki
Paulina Krupińska nie miała litości dla fanki (East News)
db37a81

Q&A (pytanie-odpowiedź – przyp. red.) to popularna funkcjonalność na InstaStories. Właściciel profilu zachęca do zadawania pytań, obserwatorzy je zadają i dostają odpowiedź. W przypadku profili gwiazd to idealna okazja, aby wyciągnąć od swoich idoli nieznane dotąd, często osobiste informacje.

ZOBACZ TEŻ: Krupińska: "Meghan Markle pokazała prawdziwą kobietę po porodzie"

Tak też było podczas sesji pytań i odpowiedzi na profilu Pauliny Krupińskiej. Jedna z fanek zdobyła się na wielką poufałość i spytała, ilu facetów miała przed Sebastianem Karpielem-Bułecką, którego poślubiła w zeszłym roku.

Pytanie z gatunku tych krępujących, choć ciekawych. Na pewno wiadomo, że przed Sebastianem Paulina spotykała się z bratem Alicji Bachledy-Curuś. Ba, byli nawet zaręczeni.

db37a81

Krupińska odpowiedziała, acz pewnie nie tego spodziewała się autorka pytania.

- Nie ma to znaczenia. Zastanawia mnie jedno: Odwaga w zadawaniu intymnych pytań - zaszydziła Krupińska i przeszła do kolejnego pytania.

Ci, którzy śledzą poczynania Krupińskiej, na pewno nie są zaskoczeni. Była Miss Polonia znana jest z ciętego języka i mówienia, co myśli. I bardzo dobrze.

db37a81

Podziel się opinią

Share

db37a81

db37a81