Trwa ładowanie...
dmktis9

Stachursky prezentuje nowy singiel. "Doskozzza" hitem wiosny?

Stachursky wypuścił nowy singiel "Doskozzza", który zapowiada nadchodzący album "2K19". Premiera płyty zapowiada jest na 19 września 2019 r. W tym roku piosenkarz obchodzi 25-lecie działalności artystycznej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Stachursky wypuścił nowy singiel ”Doskozzza"
Stachursky wypuścił nowy singiel ”Doskozzza" (East News)
dmktis9

Stachursky prezentuje nowy singiel "Doskozzza"

Stachursky opublikował nowy singiel "Doskozzza", który dla wielu jest już imprezowym hitem wiosny. Zwariowany utwór zapowiada trzecią części tryptyku 99/09/19, z którego pochodzą takie utwory jak "Chłosta", "Dosko", czy "Jam Jest 444". Premiera płyty "2K19" planowana jest na 19 września 2019.

- Razu pewnego, przebywając na Dachu Świata w krainie Oświeconych Wojowników, uczestniczyłem w uroczystym spotkaniu, podczas którego poznałem pewnego czcigodnego Mistrza. Ów Mistrz Etyzer, dowiedziawszy się, że jestem z Polski, bardzo się ucieszył i wzruszył. Okazało się, że swego czasu, gościł kilka tygodni w naszym pięknym kraju, przemierzając go wzdłuż i wszerz, jednocześnie opisując mi szczegółowo jeden tydzień, który spędził z pewną grupą młodych ludzi zwaną "SZACOWNI KORBIARZE". Słuchając Jego frapującej opowieści, dotarło do mnie, że powinienem to opisać. I tak powstała DOSKOZZZA - tłumaczy genezę powstania utworu Stachursky.

dmktis9

Stachursky - najbliższe koncerty

W tym roku Stachursky będzie miał okazję wystąpić przed legendarnym zespołem Scooter. Sprawdż, poniższą listę najbliższych koncertów artysty.

• 09.05 Kraków - Zet Pe Te
• 16.05 Gdańsk - Kwadratowa
• 24.05 Warszawa - Praga Centrum
• 19.06 Warszawa - Torwar (jako support przed zespołem Scooter)

dmktis9

Podziel się opinią

Share
dmktis9
dmktis9