Trwa ładowanie...

Stan Borys marzy o synu. Ma 77 lat!

Muzyk ma córkę i wnuka, ale również partnerkę młodszą o ponad 30 lat. A to zobowiązuje. Od dawna mówi o kolejnym dziecku, najlepiej synu. Pora na spełnienie marzenia? Jak pokazują inne przykłady z show-biznesu, wiek nie musi być przeszkodą.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Stan Borys marzy o synu. Ma 77 lat!Źródło: Facebook.com
dl7uymu
dl7uymu

Stan Borys od kilku lat związany jest z kobietą znacznie młodszą od siebie. Od dawna wspominają o dziecku. Anna ma 46 lat, jej ukochany 77, ale to wcale nie oznacza, że powinni zapomnieć o powiększeniu rodziny. Niedawno swoją pierwszą pociechę urodziła Kinga Korta, której wiek owiany jest tajemnicą, ale plotkuje się, że gwiazda telewizyjnego show "Żony Hollywood" skończyła już 50 lat. Brigitte Nielsen została mamą kolejnego potomka jako 54-latka.

Dojrzałych ojców też nie brakuje. Marek Kondrat miał 68 lat, kiedy po raz kolejny został tatą, Mick Jagger miał 73 lata, gdy urodziło się jego ósme dziecko. W wieku 81 lat kolejnego maleństwa doczekał się z kolei Anthony Queen.

Plany rodzicielskie ma też Stan Borys. Muzyk, który rozwodził się trzykrotnie, od lat jest w szczęśliwym związku z Anną. Zakochani co jakiś czas wspominają w mediach o tym, że marzą o dziecku. A właściwie mówi o tym muzyk.

Stan Borys East News
Stan Borys Źródło: East News

- Mam córkę, mam wnuka, ale syn to byłoby wyzwanie niesamowite - stwierdził Borys w wywiadzie dla Plejady. - Na razie opiekujemy się Juleczką, która towarzyszy nam z Anią wszędzie: na koncertach, w samolocie czy w samochodzie. Badamy siebie, czy byłoby dobrze.

dl7uymu

Już w 2015 roku Stan Borys mówił "Super Expressowi": - Marzy mi się jeszcze syn. Mam córkę z pierwszego małżeństwa, mam już nawet wnuka! Ale nigdy nie doczekałem się syna, a to moje wielkie marzenie!

Warto dodać, że wspomniana wyżej Juleczka to niewielki psiak. Niestety, pupil muzyka ostatnio ciężko choruje.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

dl7uymu
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dl7uymu