Trwa ładowanie...
d1i3vc7
Muzyka

Stan Borys pożegnał ukochaną suczkę. Pies przegrał walkę z rakiem

15-letnia suczka Julcia od ponad roku chorowała na nowotwór. Stan Borys i jego partnerka Anna Maleadu wydali majątek, by ją uratować. Niestety, pies został uśpiony. Piosenkarz pożegnał ją wzruszającym wpisem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Stan Borys
Stan Borys (East News)
d1i3vc7

Rok temu Stan Borys udzielił wywiadu, w którym przyznał, że pies choruje na nowotwór nadnercza i niedoczynność tarczycy. Od tego momentu podjął heroiczną walkę, by go uratować. Razem z partnerką zainwestował niemałe pieniądze w leczenie. W ich domu był prawdziwy szpital, Julcia regularnie dostawała zastrzyki i była pod stałą opieką właścicieli.

East News
Podziel się

Kilka dni temu stan jej zdrowia znacznie się pogorszył. Regularnie dostawała zapaści. Weterynarze nie mieli wyjścia i uśpili psa. Stan Borys zamieścił na Facebooku wymowny wpis.

Również Anna Maleady bardzo przeżywa odejście ukochanej suczki.

- Julka była szczególna. Nie lubiła się podlizywać. Była indywidualnością. Śp. Irena Strasburger mówiła o Julci, że jest uczłowieczona. Uczestniczyła w naszym życiu koncertowym i towarzyskim. Była lubianym pieskiem, ujmowała ludzi swoją osobowością i urokiem - powiedziała w rozmowie z "Super Expressem".

d1i3vc7

Podziel się opinią

Share

d1i3vc7

d1i3vc7