Trwa ładowanie...

Stan zdrowia Gienka Loski niewiele się poprawił. Nie jest dobrze

Choć Gienek Loska wybudził się już ze śpiączki, ciągle walczy o życie. Na jego leczenie potrzebne są ogromne środki.

Stan zdrowia Gienka Loski niewiele się poprawił. Nie jest dobrzeŹródło: East News, fot: East News
d2ehos6
d2ehos6

Kilka miesięcy temu informowaliśmy, że Gienek Loska miał wylew i walczy o życie. Muzyk był zwycięzcą pierwszej edycji programu "X Factor" w 2011r. Zakochała się w nim wówczas cała Polska.

Informacje o dramatycznym stanie zdrowia wstrząsnęły jego fanami. Gienek potrzebuje dziś ich pomocy bardziej, niż kiedykolwiek.

ZOBACZ TAKŻE: Co się dzieje z Gienkiem Loską?

W maju minionego roku Gienek Loska odwiedzając mamę na Białorusi doznał rozległego wylewu krwi do mózgu. Po pilnej operacji, muzyk przez kilka miesięcy był w śpiączce.

d2ehos6

Jakiś czas temu na Białorusi odwiedziła go wolontariuszka z Polski. Po powrocie do kraju Polska Fundacja Muzyczna poinformowała o stanie zdrowia Loski.

- Dzięki Waszemu wsparciu i hojnym sercom Gienek ma zapewnione to, co w tym momencie jest niezbędne do jego zdrowienia i rehabilitacji czyli niezbędne leki, odpowiedni, własny sprzęt medyczny, środki pielęgnacyjne, masaże, no i przede wszystkim czułą opiekę kochających bliskich. I choć proces leczenia będzie długotrwały, a potrzeby, także te finansowe, duże, to jesteśmy pewni, że damy radę w dalszym ciągu mu pomagać, bo przecież zawsze możemy na Was liczyć - czytamy we wpisie na facebooku profilu fundacji.

Gienkowi nadal można pomóc wpłacając datki na specjalne konto (nr 24 1140 1977 0000 2634 0600 1019) oraz poprzez SMS o treści Gienek pod nr 79567.

We wrześniu minionego roku partnerka muzyka, Agnieszka Stawicka powiedziała w "Dzień dobry TVN", że Loska potrzebuje każdej pomocy. Jedzenia, środków higienicznych i łóżka medycznego.

- Jak jechałam po raz pierwszy nie wiedziałam, że jedzenie będzie potrzebne. Natomiast rzeczywiście trzeba mu specjalnie gotować, trzeba go odżywiać, ponieważ leży - zdradziła w śniadaniówce.

d2ehos6
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2ehos6