Trwa ładowanie...
dn56e71
News

Stephanie Seymour prowadziła kompletnie pijana!

Znana supermodelka i ikona lat '90, Stephanie Seymour, właśnie trafiła na czołówki za Oceanem. Niestety, nie za sprawą nowej sesji zdjęciowej, ale przez skandal - policja zatrzymała ją za jazdę pod wpływem alkoholu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Stephanie Seymour
Stephanie Seymour (ONS.pl)
dn56e71

47-letnia gwiazda nie zatrzymała się na znaku stop. Mimo oczywistego stanu nie zgodziła się na badanie trzeźwości. Policjanci po zatrzymaniu stwierdzili, że Seymour nie jest nawet w stanie utrzymać się na nogach.

To nie pierwsza taka sytuacja z udziałem modelki - Stephanie Seymour była już zatrzymana w podobnych okolicznościach 15 lat temu. Zgłosiła się wtedy na odwyk, który najwyraźniej nie podziałał. Podczas rozwodu z mężem, publicystą Peterem Brantem, okazało się, że modelka od lat uzależniona jest od alkoholu i narkotyków. Wcześniej była związana między innymi z Axlem Rose'em, wokalistą Guns'n'Roses. Rozstali się w 1993 roku, a powodem była zdrada Stephanie, która miała romans z... Charliem Sheenem, znanym w Hollywood z nadużywania alkoholu i narkotyków. Czyżby przejęła jego nawyki?

Stephanie Seymour ONS.pl
Stephanie Seymour
dn56e71

Podziel się opinią

Share

dn56e71

dn56e71