Trwa ładowanie...
d1hd1kx
News

Stęskniony Michał Wiśniewski opublikował miłosny wiersz dla żony

Wygląda na to, że wokalista z każdej swojej żony próbuje zrobić gwiazdę. Jego czwarta ukochana, Dominika Tajner, próbuje zaistnieć w mediach, biorąc udział w reaktywowanym po 14 latach reality-show "Agent". Jak się okazuje Michał Wiśniewski umiera z tęsknoty za żoną i specjalnie dla niej opublikował romantyczny wiersz.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Michał Wiśniewski
Michał Wiśniewski (ONS.pl)
d1hd1kx

Teraz, gdy Dominika wyjechała do Afryki, by nagrać program w RPA, rozstała się z Michałem po raz pierwszy na dłużej niż dwa dni. Nic więc dziwnego, że gwiazdor usycha z tęsknoty za ukochaną. Swoimi emocjonalnymi przeżyciami postanowił podzielić się z fanami na Facebooku. Zakochany wyraził swoją tęsknotę za żoną wierszem Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej

Michał Wiśniewski Facebook.com
Michał Wiśniewski

Romantyczny gwiazdor umila sobie czas z dala od Dominiki Tajner nie tylko twórczością poetycką. Okazuje się, że Michał Wiśniewski pod nieobecność żony wyjechał na urlop do Barcelony. Na zdjęciach opublikowanych na jego profilu na Instagramie widzimy wokalistę i jego syna m.in. na Camp Nou, stadionie FC Barcelony oraz pod kościołem Sagrada Familia.

d1hd1kx

Myślicie, że wycieczka do stolicy Katalonii pomoże mu poradzić sobie z rozstaniem z ukochaną?

Michał Wiśniewski Instagram.com
Michał Wiśniewski
d1hd1kx

Podziel się opinią

Share

d1hd1kx

d1hd1kx