Trwa ładowanie...
d3pbaxd

Stevie Wonder przerywa koncerty. Artysta przejdzie poważną operację

Stevie Wonder już wkrótce zniknie na ze sceny ze względu na chorobę. Muzyka czeka bardzo poważna operacja.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Stevie Wonder przerywa koncerty. Artysta przejdzie poważną operację
Stevie Wonder przerywa koncerty. Artysta przejdzie poważną operację (East News)
d3pbaxd

Stevie Wonder przejdzie operację

Stevie Wonder ogłosił bardzo ważną wiadomość podczas festiwalu British Summer Time w londyńskim Hyde Parku. Artysta zapowiedział, że we wrześniu przejdzie przeszczep nerki. W planach ma zagrać jeszcze trzy koncertu, po czym zamierza udać się na dłuższą przerwę.

Stevie Wonder dodał, że fani nie muszą obawiać się o jego stan zdrowia. Udało mu się także znaleźć dawcę potrzebnego narządu.

d3pbaxd

– Chcę, żebyście wiedzieli, że przyjechałem tu, żeby dawać miłość i podziękować za waszą miłość. Nie musicie słuchać żadnych plotek – powiedziałem wam, co się dzieje. Ze mną wszystko będzie dobrze – podkreślił muzyk.

Stevie Wonder nawiązał do artykułu zamieszczonego na łamach magazynu “Detroit Free Press”, który napisał, że wokalista zmaga się z poważnym problemem zdrowotnym. Po pewnym czasie wyciekła informacja, że legenda muzyki soul cierpi na niewydolność nerek.

– Ma pewne problemy ze zdrowiem, ale nie chce z tego robić wielkiego wydarzenia. Jest w świetnym nastroju. Nikt nie podejrzewałby w życiu, że coś mu dolega – powiedziała w rozmowie z „Detroit Free Press” przyjaciel Wondera i muzyk Joan Belgrave.

Zgodnie z zapowiedzią, artysta planuje dokończyć trasę koncertową przed nadchodzącą operacją. Ostatni występ Wondera odbędzie się 9 lipca w Dublinie.

d3pbaxd

Podziel się opinią

Share

d3pbaxd

d3pbaxd