Trwa ładowanie...

Stewart kupiła Pattinsonowi prezent za...

Stewart kupiła Pattinsonowi prezent za...
d4jp3ib
d4jp3ib

Kristen Stewart sprawiła prawdziwie oryginalny prezent świąteczny Robertowi Pattinsonowi. Aktorka podarowała ukochanemu dwie gitary. Ten szczególny podarunek kosztował ją 12 tys. dolarów.

Myli się ten, kto sądzi, że to najnowsze modele gitar dostępne na rynku. Owe instrumenty to modele vintage, które aktorka wyszukała w specjalistycznym sklepie z rzadkimi egzemplarzami. Właściciel salonu muzycznego zdradził US Weekly, że gwiazdka była podekscytowana tymi zakupami. Tygodnik dowiedział się również, że Pattinson otrzymał instrumenty z 1947 i 1959 roku.

Robert cieszy się podobno z prezentów jak dziecko i nie rozstaje się z nimi prawie wcale. Ciekawe czy gitary z duszą pomogą mu w nagrywaniu upragnionego albumu? Bardziej jednak zastanawia nas, czym zasłużył sobie filmowy Edward, że otrzymał prezent wart przynajmniej legendy rocka...

(JMa)

d4jp3ib
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Wyłączono komentarze

Jako redakcja Wirtualnej Polski doceniamy zaangażowanie naszych czytelników w komentarzach. Jednak niektóre tematy wywołują komentarze wykraczające poza granice kulturalnej dyskusji. Dbając o jej jakość, zdecydowaliśmy się wyłączyć sekcję komentarzy pod tym artykułem.

Paweł Kapusta - Redaktor naczelny WP
Paweł KapustaRedaktor Naczelny WP
d4jp3ib