Trwa ładowanie...

Stuhr dziękuje żonie za opiekę w chorobie. "Za to, że jesteś czuła"

Barbara i Jerzy Stuhrowie kolejny raz wspierają osoby zmagające się z poważnymi chorobami. Jako ambasadorowie kampanii wzięli udział w spocie "List do Opiekuna", który jest częścią III edycji kampanii zainicjowanej przez Nutricię Medyczną "Żywienie medyczne – Twoje posiłki w walce z chorobą".

Share
Stuhr dziękuje żonie za opiekę w chorobie. "Za to, że jesteś czuła"Źródło: Materiały prasowe
d2ymuar

Jerzy Stuhr przeszedł trudną walkę z rakiem krtani. Wcześniej zmagał się z problemami kardiologicznymi. Teraz, gdy jego stan zdrowia znacznie się poprawił, aktor aktywnie angażuje się w kampanie na rzecz osób chorych. Często dzieli się doświadczeniami związanymi z chorobą. Spot "List do Opiekuna" jest o tyle wyjątkowy, że zwraca uwagę na mniej oczywistą kwestię - poświęcenie osób, które troszczą się o swoich bliskich w tych najtrudniejszych dla nich chwilach. - Poważna choroba to obciążenie nie tylko dla pacjenta, ale i jego opiekuna – przypominają organizatorzy kampanii. Opiekun często musi zrezygnować z dotychczasowych aktywności, nawet pracy zawodowej.

- Cieszę się bardzo, że wziąłem udział w tym nagraniu. Mogłem wreszcie podziękować mojej żonie głośno i publicznie. I to zostanie – dzięki magicznej sztuce filmu będzie na zawsze dla naszych wnuków i ich rówieśników świadectwem poświęcenia, lojalności, miłości – powiedział Jerzy Stuhr.

W spocie wystąpiły również inne osoby, które doświadczyły koszmaru ciężkiej choroby, ale miały to szczęście, że był przy nich ktoś bliski. Joanna Zielewska, która zmagała się z nowotworem, podziękowała swojej mamie i siostrze; Tomasz Ciepły, który przeżył udar mózgu, dziękował swojej córeczce za to, że po prostu jest jego córką. Film jest symbolicznym podziękowaniem dla wszystkich, którzy wspierali lub wspierają bliskich w walce z chorobą. "Za ich wsparcie, bliskość i czuwanie nad tysiącem spraw dnia codziennego, jak odpowiednie odżywianie, komfort fizyczny czy samopoczucie" - czytamy na oficjalnej stronie kampanii "Żywienie medyczne. Twoje posiłki w walce z chorobą".

Zobacz cały spot akcji "List do Opiekuna":

Każdy może włączyć się w akcję poprzez napisanie symbolicznego listu z podziękowaniem za wysiłek i nieocenioną rolę opiekunów. Część nadesłanych listów stanie się elementem wystawy zaplanowanej na wrzesień 2018 r. *Szczegóły znajdują się na stronie www.listdoopiekuna.pl. *

d2ymuar
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2ymuar
d2ymuar