Trwa ładowanie...
d4fu1dp

Stuu i i jego dziewczyna w romantycznej scenerii. Internauci nie są przekonani, czy łączy ich prawdziwe uczucie

Stuu, choć wywołuje sporo kontrowersji, wciąż jest jednym z najpopularniejszych youtuberów w Polsce. Wiedzie mu się zarówno na gruncie zawodowym, jak i prywatnym. Od jakiegoś czasu jest w związku z piękną Agatą. Niektórzy jednak spekulują, że ta relacja nie jest prawdziwa.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Stuu i jego dziewczyna wyjechali do Paryża.
Stuu i jego dziewczyna wyjechali do Paryża. (Instagram.com)
d4fu1dp

Stuu, a właściwie Stuart Burton, od kilku lat cieszy się mianem jednego z najpopularniejszych youtuberów w Polsce. Jego kanał na platformie YouTube subskrybuje aktualnie ponad 4,2 miliona osób. Wynik ten jest tym bardziej imponujący, że filmy, które Burton tworzy, nie są zbyt wyszukane, o czym świadczy choćby tych kilka tytułów: "Tinder w prawdziwym życiu", "Zostaliśmy bananami przez 24h", "Typowe kobiety XXI wieku", "Ten kurczak śpiewa Despacito?". Na Instagramie nie jest już aż tak popularny, jednak 2 miliony obserwatorów nadal robią wrażenie. To właśnie głównie na Instagramie pokazuje fanom swoje życie prywatne. Często wrzuca tam zdjęcia ze swoją dziewczyną, Agatą.

Związek Stuu i Agaty wzbudza sporo kontrowersji. Choć oboje prezentują się świetnie i wszystko wskazuje na to, że faktycznie są ze sobą, ponieważ łączy ich uczucie, niektórzy wietrzą podstęp. Część zaangażowanych w temat internautów uważa, że cała ta relacja jest fikcją i ma jedynie na celu wypromować Agatę, która rzeczywiście szybko zdobywa nowych obserwatorów. W tym momencie jej profil na Instagramie śledzi ponad 367 tysięcy osób, a liczba polubień pod jej postami jest teraz zdecydowanie wyższa niż jeszcze kilka miesięcy temu.

Stuu i Agata ignorują jednak wszystkie plotki na swój temat i cieszą się wspólnie spędzanym czasem. Aktualnie są w Paryżu, a wyjazd ten obfituje w materiał, który mogą pokazać swoim fanom. Na intagramowym profilu youtubera pojawiło się romantyczne zdjęcie. Zakochani pozowali na tle wieży Eiffle'a.

Zagłosuj na najlepszy polski film!

Zobacz także: Piotr Fronczewski będzie miał operację. Aktora czeka rehabilitacja

d4fu1dp

Podziel się opinią

Share

d4fu1dp

d4fu1dp