Trwa ładowanie...
d3nqsst

Sukces Kingi Dudy. Rodzice mogą być z niej dumni

Córka Andrzeja i Agaty Dudów będzie reprezentowała Uniwersytet Jagielloński w konkursie dla studentów z dziedziny prawa międzynarodowego.
Share
Kinga Duda
Kinga DudaŹródło: East News
d3nqsst

To ogromne wyróżnienie dla Kingi Dudy. Konkurs odbywa się co roku w Wiedniu, a udział w nim bierze około 300 uniwersytetów z 60 krajów. Na stronie internetowej polskiej drużyny opublikowano sylwetki reprezentantów, w tym również córki prezydenckiej pary.

Z krótkiego opisu wynika, że Kinga jest na czwartym roku prawa i że interesuje się "międzynarowym prawem handlowym, prawem prywatnym, postępowaniem cywilnym i alternatywnymi metodami rozwiązywania sporów". 22-latka biegle mówi po angielsku i uczy się także niemieckiego. Latem Kinga Duda odbyła staż w międzynarodowej kancelarii w Warszawie. Pojawiła się również informacja, że w wolnym czasie studentka lubi jeździć na nartach, a także chętnie podróżuje i czyta książki.

Studentka jest również absolwentką Szkoły Prawa Amerykańskiego współorganizowanej przez UJ i Katolicki Uniwersytet Amerykański. Kilka miesięcy temu na oficjalnej stronie uniwersytetu pojawiła się także informacja, że Duda znalazła się wśród najlepszych uczniów UJ na Wydziale Prawa i Administracji.

d3nqsst

Rodzice muszą być dumni z córki!

ZOBACZ TAKŻE: Kinga Duda na balu

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

d3nqsst

Podziel się opinią

Share
d3nqsst
d3nqsst