Trwa ładowanie...

"Super Express" straszy gwiazdy. Ujawnia nazwiska klientów Cezarego P.

Sprawa Cezarego P., nazywanego też "dilerem gwiazd" nie cichnie i odkrywane są w niej coraz to nowe rewelacje. "Super Express" podaje istotne informacje w sprawie i pierwsze nazwiska klientów.

"Super Express" straszy gwiazdy. Ujawnia nazwiska klientów Cezarego P.Źródło: Materiały prasowe
d34voi3

W listopadzie media obiegła głośna spawa procesu Cezarego P., znanego warszawskiego dilera narkotyków. Śledczy ustalili, że wraz z najbliższą rodziną od kilku lat zaopatrywał osoby znane z pierwszych stron gazet w kokainę najwyższej jakości. Z każdym dniem docierają do nas nowe, szokujące rewelacje dotyczące narkotyków w polskim show-biznesie.

"Super Express" w piątkowym numerze rozpoczął swój cykl materiałów w głośnej sprawie dilera gwiazd. Z informacji tabloidu wynika, że na liście klientów Cezarego P. znaleźli się m.in. Piotr Gąsowski i Anna Głogowska. Aktor miał zamówić narkotyki kilka razy, jego parterka natomiast miała mieć z dilerem dużo częstszy kontakt (zarejestrowano ok. 30 połączeń telefonicznych).

d34voi3

Zarówno prokuratorskie, jak i dziennikarskie śledztwo trwa. Cezary P. wypierał się znajomości z gwiazdami, a tym bardziej że miał im dostarczać narkotyki. Niemniej, wygląda na to, że sprawa jeszcze długo nie ucichnie. Wielu chce dowiedzieć się, kto kupował nielegalne substancje od niesławnego dilera. Jak się okazuje, "Super Express" twierdzi, że zna już te nazwiska i co więcej, chce je ujawnić. Więcej informacji w tej sprawie podamy wkrótce.

d34voi3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d34voi3