Trwa ładowanie...
d107lv6

"Super Express" ujawnia kolejne nazwiska osób, które kupowały kokainę od Cezarego P. To znana stylistka i muzyk

"Super Express" ujawnia kolejne nazwiska, które zaopatrywały się w kokainę u Cezarego P. Do tego grona dołączyła stylistka zaprzyjaźniona z wieloma gwiazdami i znany muzyk.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Anna Męczyńska i Filip Sojka
Anna Męczyńska i Filip Sojka (ons.pl)
d107lv6

Na liście dilera gwiazd było zapisanych ponad 200 osób, które regularnie kupowały od niego narkotyki. Jak podaje tabloid do Piotra Gąsowskiego, Anny Głogowskiej i dwóch znanych aktorów dołączyli stylistka i kostiumograf, Anna Męczyńska, a także muzyk Filip Sojka. Związana z branżą modową Męczyńska odpowiada m.in. za stylizacje Małgorzaty Kożuchowskiej,a także za kostiumy w serialu "Rodzinka.pl". Według dziennika w latach 2015-2016 kontaktowała się z Cezarym P. prawie 30 razy.

Prokuratura Okręgowa w Warszawie twierdzi, że zamówiła ona od dilera nie mniej niż 14 g kokainy za co najmniej 4200 złotych. "Super Express" skontaktował się z Anną Męczyńską w tej sprawie. Jak zareagowała na te doniesienia?

- Jeszcze nie dostałam wezwania w tej sprawie. Skąd pani w ogóle to wie? Nie mam w tej sprawie nic do powiedzenia - skomentowała.
Filip Sojka kontaktował się dilerem trzy razy w 2015 r. U Cezarego P. zamówił nie mniej niż 1,5 g narkotyku za co najmniej 450 zł. W czasie przesłuchania Sojka wyznał, że zakupił kokainę, ale nie pamięta, w jakich okolicznościach. Artysta jest współautorem utworów m.in. Kayah, Justyny Steczkowskiej czy Rafała Brzozowskiego, z którym występuje na stałe od 2012 r. Na swoim koncie ma też pracę z Edytą Górniak, Kubą Badachem, Ewą Bem, Edytą Bartosiewicz i Leszkiem Możdżerem.

d107lv6

ZOBACZ TAKŻE: Doda komentuje listę "dilera gwiazd": "Mam nadzieję, że mnie tam nie będzie!"

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

d107lv6

Podziel się opinią

Share
d107lv6
d107lv6