Trwa ładowanie...

Świąteczne pojednanie Agustina Egurroli?

Znany choreograf jakiś czas temu rozstał się z Niną Tyrką. Był to dla wszystkich szok, tym bardziej, że ich związek uchodził za wzorowy. Partnerzy dogadywali się zarówno w pracy, jak i prywatnie. Doczekali się również córki Carmen, która jest dla nich całym światem. Czy dla dobra dziecka spędzą święta razem?

Share
Świąteczne pojednanie Agustina Egurroli?
Źródło: AKPA
d3ymr2u

Poznali się na planie "Tańca z gwiazdami". Tancerka od samego początku zauroczyła Agustina swoją subtelnością i stanowczością. Mimo to, Egurrola nigdy nie zdecydował się na oświadczyny. Nawet pojawienie się na świecie upragnionej Carmen, nie było w stanie zmusić gwiazdora TVN do podjęcia poważnych zobowiązań.

W pewnym momencie śliczna tancerka nie wytrzymała i odeszła od choreografa. Egurrola był w szoku i nie mógł się pogodzić z jej decyzją. Mimo rozstania para ma bardzo dobre relacje ze sobą, ze względu na dobro dziecka. Jak podaje tygodnik "Na żywo", Nina i Agustin często spotykają się we trójkę i wspólnie spędzają czas -Gdy ludzie z zewnątrz na nas patrzą, mogą wręcz pomyśleć, że się zeszliśmy - zdradziła Nina w rozmowie z tygodnikiem

d3ymr2u

Nadchodzące święta byli partnerzy postanowili spędzić wspólnie. Nina i Agustin mają w planach odwiedziny obydwu niedoszłych teściowych. Jak myślicie, czy wrócą do siebie?

d3ymr2u

Podziel się opinią

Share
d3ymr2u
d3ymr2u