Trwa ładowanie...
d4jmeyp
News

Świąteczne pojednanie Agustina Egurroli?

Znany choreograf jakiś czas temu rozstał się z Niną Tyrką. Był to dla wszystkich szok, tym bardziej, że ich związek uchodził za wzorowy. Partnerzy dogadywali się zarówno w pracy, jak i prywatnie. Doczekali się również córki Carmen, która jest dla nich całym światem. Czy dla dobra dziecka spędzą święta razem?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nina Tyrka, Agustin Egurrola
Nina Tyrka, Agustin Egurrola (AKPA)
d4jmeyp

Poznali się na planie "Tańca z gwiazdami". Tancerka od samego początku zauroczyła Agustina swoją subtelnością i stanowczością. Mimo to, Egurrola nigdy nie zdecydował się na oświadczyny. Nawet pojawienie się na świecie upragnionej Carmen, nie było w stanie zmusić gwiazdora TVN do podjęcia poważnych zobowiązań.

W pewnym momencie śliczna tancerka nie wytrzymała i odeszła od choreografa. Egurrola był w szoku i nie mógł się pogodzić z jej decyzją. Mimo rozstania para ma bardzo dobre relacje ze sobą, ze względu na dobro dziecka. Jak podaje tygodnik "Na żywo", Nina i Agustin często spotykają się we trójkę i wspólnie spędzają czas -Gdy ludzie z zewnątrz na nas patrzą, mogą wręcz pomyśleć, że się zeszliśmy - zdradziła Nina w rozmowie z tygodnikiem

d4jmeyp

Nadchodzące święta byli partnerzy postanowili spędzić wspólnie. Nina i Agustin mają w planach odwiedziny obydwu niedoszłych teściowych. Jak myślicie, czy wrócą do siebie?

Nina Tyrka, Agustin Egurrola ONS.pl
Nina Tyrka, Agustin Egurrola (ONS.pl)
Nina Tyrka, Agustin Egurrola ONS.pl
Nina Tyrka, Agustin Egurrola (ONS.pl)
d4jmeyp

Podziel się opinią

Share
d4jmeyp
d4jmeyp