Trwa ładowanie...
d4cpcuo
News

Światowa trasa Scorpions. Przyjadą też do Polski!

Swoją trasę "2017 Crazy Word Tour" zespół rozpoczął 8 czerwca we Francji. Choć rockmeni wyjechali później z trasą także do Stanów Zjednoczonych i Kanady, już jesienią znów powrócą na Stary Kontynent, aby zagrać 1 grudnia w Ergo Arenie Gdańsk/Sopot.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Grupa Scorpions
Grupa Scorpions (Materiały prasowe)
d4cpcuo

Kolejna trasa koncertowa i ponad 50 lat aktywności scenicznej grupy Scorpions to bez wątpienia powód do dumy. Jak podkreślają znawcy, mało która gwiazda potrafi wytrwać na scenie przez tyle dekad w nieustająco wysokiej formie, dbając jednocześnie o swoją publiczność.

Koncert Scorpions, który poprzedzi występ Nocnego Kochanka, zaplanowany jest na 1 grudnia tego roku w hali Ergo Arena. Wejściówki można już nabywać na stronach internetowych oraz w sieci salonów Empik na terenie całego kraju.

   Materiały prasowe
(Materiały prasowe)

- Scorpions to prawdziwa legenda. Sam zaczynałem słuchanie muzyki rockowej tak naprawdę od płyt winylowych tej niemieckiej grupy. Jest to fenomen, że grając tyle lat cały czas są na topie i przyciągają tłumy na swoje koncerty – zdradza Marcin Koćmierowski, menager Nocnego Kochanka.

d4cpcuo

- Scorpions to prawdziwa maszyna, która pędzi cały czas do przodu. Od ponad pięciu dekad dostarcza fanom występy na nieustająco wysokim poziomie. Warto zaznaczyć, że w maju 2015 grupa wypełniła po brzegi Atlas Arenę, a następnie w marcu 2016 uzyskała jeszcze lepszy wynik sprzedażowy zapełniając TAURON Arenę Kraków. Oprócz fantastycznych efektów dźwiękowych, grupa dostarcza swoim fanom show na najwyższym, światowym poziomie - komentuje Janusz Stefański z agencji Prestige MJM, która już w grudniu organizuje koncert legendy rocka.

   Materiały prasowe
(Materiały prasowe)
icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d4cpcuo

Podziel się opinią

Share
d4cpcuo
d4cpcuo