Trwa ładowanie...
d24ynkx

Sylvester Stallone wraca jako Rocky Balboa

Sylvester Stallone powraca na ekran jako legendarny Rocky Balboa. Pojawił się w Nowym Jorku na światowej premierze filmu „Creed II”.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Sylvester Stallone powraca na ekran jako legendarny Rocky Balboa. Pojawił się w Nowym Jorku na światowej premierze filmu „Creed II”.
Sylvester Stallone powraca na ekran jako legendarny Rocky Balboa. Pojawił się w Nowym Jorku na światowej premierze filmu „Creed II”. (East News)
d24ynkx

Sylvester Stallone , za rolę w pierwszej części „Creed”, otrzymał nominację dla Olsara oraz Złoty Glob. Historia o Adonisie Creedzie i Rockym Balboa doczekała się kontynuacji. „Creed II”, gdzie główne role zagrają Michael B. Jordan (Adonis Creed) i Sylvester Stallone (Rocky Balboa). Trafi na polskie ekrany już 23 listopada.

W najnowszej części Adonis Creed zmierzy się z Viktorem, synem legendarnego Ivana Drago. W tej roli wystąpi, po 33 latach, Dolph Lundgren.

„To wielki moment dla mnie, myślę, że dla Sylvestra też. Drago to super-łajdak, ktoś na kształt monstrum Frankensteina. Tamten film powstał podczas zimnej wojny i do dziś, a może nawet szczególnie dziś, wydaje się na czasie. Spotykałem się z Sylvestrem Stallonem w Los Angeles, nasze dzieci się znają. Pewnego razu pokazał mi scenariusz i spytał, czy bym powtórzył rolę Drago. Miałem pewne obawy, ale temat, który zapowiadał Sylvester - "grzechy naszych ojców" - był rzeczywiście rozwinięty w tekście, a postać Drago stała się wielowymiarowa. To już nie wyłącznie polityczny symbol. Ivan przelewa swój gniew na syna i to nie jest gniew na Rosję czy Amerykę, ale na cały świat, który, jak uważa, źle go potraktował – twierdzi Dolph Lundgren.

d24ynkx

Sylvester Stallone nie zamierza zwalniać tempa. Aktor w wieku 72-lat wróci w 2019 r. w filmie Rambo 5.

d24ynkx

Podziel się opinią

Share
d24ynkx
d24ynkx