Trwa ładowanie...

Niewielu o tym wiedziało. Ukończyła słynną na cały świat szkołę

W rozmowie z "Dzień Dobry TVN" gwiazda programu "Googlebox" zdradziła, że ukończyła łódzką filmówkę. Widzowie tego o niej nie wiedzieli.

Sylwia Bomba z zawodu jest fotografemSylwia Bomba z zawodu jest fotografemŹródło: AKPA
dus54zu
dus54zu

Sylwia Bomba jest jedną z najpopularniejszych bohaterek nadawanego na kanale TTV show "Gogglebox. Przed telewizorem", która sympatię fanów zdobyła nie tylko za sprawą swoich trafnych komentarzy, ale i nietuzinkowego wizerunku. Fotografka z wykształcenia i właścicielka agencji reklamowej z Warszawy, szybko zdobyła popularność dzięki występom na kanapie programu TTV. Na Instagramie Bomba ma sporą grupę fanów, którzy z ciekawością śledzą jej życie prywatne. Tym bardziej że Bomba chętnie dzieli się w sieci zarówno zdjęciami z partnerem, jak i swoją córką Antosią.

Teraz w rozmowie z "Dzień Dobry TVN" Sylwia Bomba zdradziła, że z zawodu jest fotografem. Fachu uczyła się w Państwowej Wyższej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. L. Schillera w Łodzi, o której ostatnio zrobiło się głośno w kontekście mobbingu, jaki nauczyciele mieli stosować wobec studentów. To jednak tyczyło się wydziału aktorskiego. Bomba ukończyła inny kierunek.

- Śmieję się, że skończyłam łódzką filmówkę na kierunku fotografia, żeby teraz wiedzieć, jak fajne selfie sobie zrobić. To życie tak napisało. Takim kluczowym momentem w moim życiu było, jak przeprowadziłam się z Łodzi do Warszawy. Odważnie przeprowadziłam się, bo nie miałam żadnej pracy. Miałam siebie, swój aparat i wierzyłam, że sobie poradzę. I tak się stało - powiedziała.

Sylwia Bomba tłumaczy związek z 14 lat starszym partnerem: "Wiek to jest tylko cyferka w dowodzie"

dus54zu
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dus54zu