Trwa ładowanie...

Sylwia Gliwa i Marcin Biernacki wezmą rozwód. Aktorka "Na Wspólnej" nie ma szczęścia w miłości

Sylwia Gliwa, serialowa aktorka znana z produkcji TVN "Na Wspólnej", rozwodzi się z Marcinem Biernackim, kierowcą rajdowym.

Sylwia Gliwa i Marcin Biernacki wezmą rozwód. Aktorka "Na Wspólnej" nie ma szczęścia w miłościŹródło: ONS.pl
d1qbpyx
d1qbpyx

Sylwia Gliwa i Marcin Biernacki wzięli ślub w 2011 r. po zaledwie roku znajomości. O ich ślubie nie wiedzieli znajomi z planu, a na skromnej uroczystości zjawili się tylko rodzina i najbliżsi przyjaciele. Wydawało się, że po burzliwych przejściach w związku z Borysem Szycem, aktorka nareszcie ułoży sobie życie. W kwietniu 2012 r. para doczekała się dziecka. Na świat przyszedł syn. Sielanka nie trwała jednak długo. Dwa lata temu coś zaczęło się psuć, a małżonkowie się rozstali.

ZOBACZ WIDEO: Rozwód tuż po ślubie? Kobiety boją się odejść, chociaż zostały zdradzone

Na początku roku do sądu wpłynął pozew rozwodowy. "Super Express" poinformował, że Marcin Biernacki miał złożyć zawiadomienie, że żona się nad nim znęca.

- Zazwyczaj takie zawiadomienia są elementem walki podczas rozwodu. Rzadko się jednak zdarza, żeby mężczyzna zarzucał kobiecie, że agresywnie się nad nim znęca - wyznała "Super Expressowi" osoba z otoczenia.

Jednak sprawa ta nie została w żaden sposób potwierdzona.

- Z informacji, jakie posiadam, wynika, iż nie przedstawiono takiego zarzutu osobie, której dotyczy pytanie - poinformował tabloid Łukasz Łapczyński, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Warszawie. Sylwia Gliwa nie chciała skomentować tych doniesień.

d1qbpyx
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Wyłączono komentarze

Jako redakcja Wirtualnej Polski doceniamy zaangażowanie naszych czytelników w komentarzach. Jednak niektóre tematy wywołują komentarze wykraczające poza granice kulturalnej dyskusji. Dbając o jej jakość, zdecydowaliśmy się wyłączyć sekcję komentarzy pod tym artykułem.

Paweł Kapusta - Redaktor naczelny WP
Paweł KapustaRedaktor Naczelny WP
d1qbpyx