ycipk-34mdf2

Sylwia Gliwa i Marcin Biernacki wezmą rozwód. Aktorka "Na Wspólnej" nie ma szczęścia w miłości

Sylwia Gliwa, serialowa aktorka znana z produkcji TVN "Na Wspólnej", rozwodzi się z Marcinem Biernackim, kierowcą rajdowym.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Sylwia Gliwa rozwodzi się z mężem
Sylwia Gliwa rozwodzi się z mężem (ONS.pl)
ycipk-34mdf2

Sylwia Gliwa i Marcin Biernacki wzięli ślub w 2011 r. po zaledwie roku znajomości. O ich ślubie nie wiedzieli znajomi z planu, a na skromnej uroczystości zjawili się tylko rodzina i najbliżsi przyjaciele. Wydawało się, że po burzliwych przejściach w związku z Borysem Szycem, aktorka nareszcie ułoży sobie życie. W kwietniu 2012 r. para doczekała się dziecka. Na świat przyszedł syn. Sielanka nie trwała jednak długo. Dwa lata temu coś zaczęło się psuć, a małżonkowie się rozstali.

ZOBACZ WIDEO: Rozwód tuż po ślubie? Kobiety boją się odejść, chociaż zostały zdradzone

ycipk-34mdf2

Na początku roku do sądu wpłynął pozew rozwodowy. "Super Express" poinformował, że Marcin Biernacki miał złożyć zawiadomienie, że żona się nad nim znęca.

- Zazwyczaj takie zawiadomienia są elementem walki podczas rozwodu. Rzadko się jednak zdarza, żeby mężczyzna zarzucał kobiecie, że agresywnie się nad nim znęca - wyznała "Super Expressowi" osoba z otoczenia.

Jednak sprawa ta nie została w żaden sposób potwierdzona.

- Z informacji, jakie posiadam, wynika, iż nie przedstawiono takiego zarzutu osobie, której dotyczy pytanie - poinformował tabloid Łukasz Łapczyński, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Warszawie. Sylwia Gliwa nie chciała skomentować tych doniesień.

ycipk-34mdf2

Zobacz też: Sylwia Gliwa przyłapana pod studiem "Dzień Dobry TVN"

Polub WP Gwiazdy
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-34mdf2

ycipk-34mdf2
ycipk-34mdf2