Trwa ładowanie...

Sylwia Gliwa i Marcin Biernacki wezmą rozwód. Aktorka "Na Wspólnej" nie ma szczęścia w miłości

Sylwia Gliwa, serialowa aktorka znana z produkcji TVN "Na Wspólnej", rozwodzi się z Marcinem Biernackim, kierowcą rajdowym.

Sylwia Gliwa i Marcin Biernacki wezmą rozwód. Aktorka "Na Wspólnej" nie ma szczęścia w miłościŹródło: ONS.pl
d1q86rx

Sylwia Gliwa i Marcin Biernacki wzięli ślub w 2011 r. po zaledwie roku znajomości. O ich ślubie nie wiedzieli znajomi z planu, a na skromnej uroczystości zjawili się tylko rodzina i najbliżsi przyjaciele. Wydawało się, że po burzliwych przejściach w związku z Borysem Szycem, aktorka nareszcie ułoży sobie życie. W kwietniu 2012 r. para doczekała się dziecka. Na świat przyszedł syn. Sielanka nie trwała jednak długo. Dwa lata temu coś zaczęło się psuć, a małżonkowie się rozstali.

ZOBACZ WIDEO: Rozwód tuż po ślubie? Kobiety boją się odejść, chociaż zostały zdradzone

Na początku roku do sądu wpłynął pozew rozwodowy. "Super Express" poinformował, że Marcin Biernacki miał złożyć zawiadomienie, że żona się nad nim znęca.

d1q86rx

- Zazwyczaj takie zawiadomienia są elementem walki podczas rozwodu. Rzadko się jednak zdarza, żeby mężczyzna zarzucał kobiecie, że agresywnie się nad nim znęca - wyznała "Super Expressowi" osoba z otoczenia.

Jednak sprawa ta nie została w żaden sposób potwierdzona.

- Z informacji, jakie posiadam, wynika, iż nie przedstawiono takiego zarzutu osobie, której dotyczy pytanie - poinformował tabloid Łukasz Łapczyński, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Warszawie. Sylwia Gliwa nie chciała skomentować tych doniesień.

d1q86rx
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
d1q86rx