Trwa ładowanie...
d6hmm68
News

Sylwia Gruchała: jej mąż w końcu odpuścił

Mimo iż para rozstała się kilka miesięcy temu, do końca nie było wiadomo, czy dojdzie do rozwodu. Marek Bączek zapewniał, że będzie walczył o swoją rodzinę. Ostatecznie 8 grudnia 2015 roku sąd orzekł koniec ich małżeństwa. Co poszło nie tak?
Podziel się
Sylwia Gruchała, Marek Bączek
Sylwia Gruchała, Marek Bączek (newspix.pl)
d6hmm68

Gruchała zabrała córkę i wyprowadziła się od męża na początku roku. Sprawa wyszła na jaw dopiero kilka miesięcy później, gdy do sądu wpłynął wniosek rozwodowy. Bączek chętnie rozmawiał z przedstawicielami mediów, tłumacząc, że rozstanie z żoną to skutek traumatycznych przeżyć, jakich doświadczyli niedawno. Nie chciał jednak wchodzić w szczegóły. Był pewien, że ich małżeństwo można jeszcze uratować.

Mam nadzieję, że jeszcze nie wszystko stracone, że się pogodzimy. Będę walczył. Sprawa nie została wycofana z sądu, ale Sylwia powiedziała mi, że potrzebuje czasu. Może zmieniła zdanie, może zrozumiała, że ją kocham - mówił po pierwszej rozprawie.

Fotoreporterzy przyłapali ich na romantycznej kolacji we dwoje. Spekulowano również o wspólnych wakacjach. Mimo to Gruchała nie wycofała wniosku.

d6hmm68

Jednak musieliśmy się rozstać. Ale teraz mamy lepszą relację niż przez ostatnie pół roku. Ludzie, którzy nas mijali na korytarzu, nie wierzyli, że to rozwód. Śmialiśmy się i żartowaliśmy, bo wszystko ustaliliśmy wcześniej. Życzę byłej żonie jak najlepiej - powiedział "Twojemu Imperium".

Gruchała i Bączek pobrali się 6 kwietnia 2013 roku. 19 sierpnia 2013 na świecie pojawiła się ich córka.

Sylwia Gruchała, Marek Bączek newspix.pl
Sylwia Gruchała, Marek Bączek
d6hmm68

Podziel się opinią

Share

d6hmm68

d6hmm68