Trwa ładowanie...
d3les87
Dzieci gwiazd

Sylwia Grzeszczak: jako mama zarobi fortunę!

Jak donosi "Fakt" piosenkarka po urlopie macierzyńskim zarobi jeszcze więcej, niż była w stanie przed ciążą. Sylwia Grzeszczak rusza jesienią w trasę koncertową, za którą może dostać aż milion złotych!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
scena z: Sylwia Grzeszczak, fot. Krzemi��ski Jordan/AKPA
scena z: Sylwia Grzeszczak, fot. Krzemi��ski Jordan/AKPA (AKPA)
d3les87

Wokalistka w grudniu zeszłego roku urodziła swoje pierwsze dziecko. Sylwia Grzeszczak nie śpieszyła się jednak z powrotem na scenę i całkowicie poświęciła się córce. Po raz pierwszy wystąpiła przed publicznością dopiero pod koniec maja podczas SuperHit Festiwalu w Sopocie.

Od tamtej pory Grzeszczak zagrała zaledwie kilka koncertów. Jednak teraz jej fani będą mieli powód do zadowolenia. Już niedługo piosenkarka rusza z występami.

- Z uwagi na dziecko trasę koncertową z prawdziwego zdarzenia Sylwia celowo zaplanowała dopiero na jesień. Choć zagra mniej koncertów niż przed rokiem, to wciąż może liczyć na zarobek rzędu miliona złotych. Już teraz ma zaplanowanych 19 koncertów po 30-40 tysięcy złotych za każdy. A jest szansa na więcej terminów i zarobek rzędu miliona złotych - zdradził informator tabloidu.

d3les87

Wychodzi na to, że z urlopu macierzyńskiego wyniknął jeszcze jeden pozytyw. Stęskniona publiczność jeszcze chętniej kupuje bilety na jej koncerty. Jesteście zaskoczeni?

Sylwia Grzeszczak AKPA
Sylwia Grzeszczak
Sylwia Grzeszczak AKPA
Sylwia Grzeszczak

ZOBACZ TAKŻE: #gwiazda: Po długiej nieobecności Sylwia Grzeszczak wraca na scenę!

d3les87

Podziel się opinią

Share

d3les87

d3les87