Trwa ładowanie...

Sylwia Grzeszczak odpaliła "Rakiety". Nowy teledysk robi wrażenie

"Rakiety" to najnowsza piosenka Sylwii Grzeszczak, która zapowiada jej kolejny krążek. W teledysku artystka jest blondynką, a ponadto całuje się z przystojnym mężczyzną. Sami zobaczcie.

Share
Sylwia Grzeszczak odpaliła "Rakiety". Nowy teledysk robi wrażenie
Źródło: Materiały prasowe
d46hhz7

Od czasu wydania ostatniego singla "Dobre myśli", który Sylwia Grzeszczak nagrała razem z mężem Liberem, minął już ponad rok. Warto jednak było czekać, ponieważ właśnie opublikowany teledysk do piosenki "Rakiety" naprawdę robi wrażenie. W opisie pod udostępnionym linkiem w serwisie Youtube możemy przeczytać:

"Nowy, długo wyczekiwany singiel nawiązuje do pierwszych lotów ludzi na Księżyc, mówi o wielkich marzeniach, przekraczaniu własnych granic. Ma to swoje odzwierciedlenie również w muzyce, artystka postawiła na nowe, innowacyjne brzmienia połączone z rockowym pazurem, jaki od dawna daje się wyczuć na jej koncertach."

Faktycznie w teledysku "Rakiety" Sylwii Grzeszczak, artystka zamienia się w kosmonautkę, która musi uratować świat pogrążony w chaosie. Jedynym sposobem na jego ocalenie jest oczywiście miłość.

Blondwłosą artystkę wspiera ukochany, którego gra Oskar Stoczyński ("M jak miłość", "Przyjaciółki", "Miasto 44"). Co sądzicie o ich pocałunku? Jak wam się podoba teledysk utrzymany w klimacie post-apo? Co sądzicie o mężczyźnie z porożem pojawiającym się na końcu klipu?

Klip wyreżyserowała Olga Czyżykiewicz, która współpracowała już z Sylwią Grzeszczak na planie hitu "Tamta dziewczyna".

d46hhz7

Podziel się opinią

Share
d46hhz7
d46hhz7