Trwa ładowanie...
d45s6rj

Sylwia Grzeszczak zaczyna gwiazdorzyć. Dała się we znaki organizatorom imprezy

O gwiazdorzeniu znanych osób krążą już legendy. Do grona wymagających wokalikstek dołączyła ostatnio Sylwia Grzeszczak.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Sylwia Grzeszczak
Sylwia Grzeszczak (ONS.pl)
d45s6rj

W ostatnim tygodniu odbyła się jedna z najważniejszych imprez w show-biznesie. Z tej okazji zaproszono Sylwię Grzeszczak, która miała zagrać i zaśpiewać dla zaproszonych gości. Próżno jednak szukać w sieci zdjęć wokalistki z tego wydarzenia. Dlaczego?

ZOBACZ TAKŻE: Sylwia Grzeszczak: Nie chcę sprzedawać swojej prywatności

– Pani Sylwia postawiła jasny zakaz - nie wolno jej robić zdjęć - powiedział "Faktowi" jeden z organizatorów.

d45s6rj

Inne gwiazdy chętnie stanęły na ściance i zapozowały fotoreporterom. W końcu to część ich pracy. Grzeszczak jednak nie poszła na ustępstwa.

– Sylwia uważa, że źle wygląda w zamkniętych pomieszczeniach. Na domiar złego miała też zastrzeżenia do swojego makijażu, bo według niej makijażystka nałożyła jej za dużo rozświetlacza. Poza tym jej koncert w ostatniej chwili przez pogodę został przeniesiony i zamiast na scenie pod chmurką, Sylwia śpiewała w namiocie, który nie był dostatecznie oświetlony - czytamy w tabloidzie.

Podobno za krótki koncert na wydarzeniu Sylwia Grzeszczak zarobiła aż 25 tys. zł. Mimo to, nie zgodziła się na relację fotograficzną, nie udzielała również wywiadów.

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d45s6rj

Podziel się opinią

Share
d45s6rj
d45s6rj