Trwa ładowanie...
d1py48d
News

Sylwia Grzeszczak została mamą!

Wokalistka zdradziła płeć dziecka!
Podziel się
Sylwia Grzeszczak
Sylwia Grzeszczak (ONS.pl)
d1py48d

Media chętnie rozpisują się o życiu prywatnym Sylwii Grzeszczak i jej męża, Libera. Sami zainteresowani jednak konsekwentnie unikają podczas wywiadów delikatnych kwestii, skupiając się na działalności zawodowej. Nie zabiegają o rozgłos, tworzą, koncertują, nie zarabiają na swoim uczuciu. Zdjęcia z ich ślubu nie przedostały się do żadnych mediów. O tym, że gwiazda spodziewa się swojego pierwszego dziecka, plotkowano jeszcze zanim oficjalnie podzieliła się radosną nowiną. Tym razem było inaczej.

W sobotę, 5 grudnia, Sylwia została mamą małej Bogny. Zaledwie kilka godzin po narodzinach dziewczynki artystka zamieściła na swoim facebookowym profilu emocjonalny wpis.

05.12.15... Nasza mała Bogna przyszła na świat!!! Dziękujemy Wszystkim osobom z Ginekologiczno-Położniczego Klinicznego Szpitala UM w Poznaniu za troskę, wsparcie i opiekę która była tak bardzo ważna w ostatnim czasie! Wszystkim tym, którzy od samego początku kibicowali, za kwiaty, smsy, kartki, piękne słowa! Naszym najbliższym oraz rodzicom na których z dumą patrzymy, że zostali dziadkami... i Tobie Panie Boże za ten cenny dar jakim jest życie! Że możemy tego doświadczać...! - napisała.

d1py48d

Gratulujemy!

Sylwia Grzeszczak, Liber ONS.pl
Sylwia Grzeszczak, Liber
d1py48d

Podziel się opinią

Share

d1py48d

d1py48d