Trwa ładowanie...

Sylwia Przybysz jest w ciąży! Młoda wokalistka potwierdziła tę informację na Instagramie

Już od kilku tygodni media spekulowały na temat ciąży Sylwii Przybysz. Właśnie wokalistka potwierdziła tę informację na Instagramie. Ojcem dziecka jest jej partner Jan Dąbrowski.

Sylwia Przybysz jest w ciąży! Młoda wokalistka potwierdziła tę informację na InstagramieŹródło: Instagram.com, fot: pudelek.pl
d2u4cvw
d2u4cvw

Sylwia Przybysz to 21-letnia wokalistka, która jest związana z youtuberem, 22-letnim Janem Dąbrowskim. Na początku wakacji okazało się, że telewizja Polsat chciała, by Przybysz wystąpiła w jubileuszowej 10. edycji "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami".

Wokalistka jednak odmówiła, a w mediach pojawiły się spekulacje na temat jej ciąży. Właśnie na Instagramie Sylwii Przybysz pojawiło się zdjęcie, które potwierdza te przypuszczenia. Pod fotografią jest rozczulający długi wpis:

"Kochani! Przyszedł czas, żeby oficjalnie potwierdzić wszelkie doniesienia i ogłosić, że obecnie jesteśmy najszczęśliwszymi ludźmi na świecie oczekującymi przyjścia na świat małej istotki, największego cudu, który dostaliśmy od Boga.

d2u4cvw

Jestem szczęśliwa, że tak długo jak to możliwe mogliśmy cieszyć się tym wyłącznie w gronie najbliższych. Niedługo rozpoczniemy najpiękniejszy etap w naszym życiu! Jesteśmy w pełni świadomi odpowiedzialności i pracy, jaka nas czeka, ale jednocześnie gotowi na wszystko! Mamy wspaniałe wspierające rodziny! To niesamowity czas w życiu człowieka i największe błogosławieństwo.

Chcielibyśmy prosić Was o uszanowanie naszej prywatności w tym niezwykle ważnym dla nas czasie. Oczywiście razem z Jankiem działamy dalej! Przede mną premiera najnowszej płyty, a przed Jasiem mnóstwo nowych projektów! Także do usłyszenia niebawem"

Sylwia Przybysz — kim jest?

Sylwia Przybysz urodziła się w 1998 r. Od 2012 r. publikowała covery w serwisie YouTube. Trzy lata później dostała nagrodę Youtube Young Stars. Nagrała wtedy debiutancki album "Plan", przy którym współpracował raper Mezo. Sylwia Przybysz śpiewała również z Verbą i Dj-em Remo.

d2u4cvw

Ponad rok temu zaczęła się spotykać z youtuberem Janem Dąbrowskim (JDabrowsky), który współprowadził "The Voice Kids". Chłopak wystąpił w kilku teledyskach Sylwii.

d2u4cvw
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2u4cvw