Syn Davida Bowiego krytykuje Lady Gagę?
Syn Davida Bowiego, reżyser Duncan Jones, nie był pod wrażeniem występu piosenkarki na ceremonii wręczenia Grammy.
Przypomnijmy, że wokalistka złożyła hołd Davidowi Bowiemu podczas gali. W stroju i makijażu inspirowanym legendarnym Anglikiem, Lady Gaga wykonała fragmenty jego piosenek "Space Oddity", "Changes", "Ziggy Stardust", "Suffragette City", "Rebel Rebel", "Fashion", "Fame", "Let's Dance" oraz "Heroes".
Show nie spodobał się filmowcowi, który pozwolił sobie na kąśliwy komentarz, kpiąc z pseudonimu gwiazdy. Artysta przytoczył definicję słowa "gaga" wg Oxford English Dictionary, choć nie odniósł się bezpośrednio ani do piosenkarki ani jej pseudonimu.
- Zbyt podniecony lub irracjonalny, najczęściej na skutek zauroczenia bądź nadmiernego entuzjazmu, mentalnie zagubiony _- napisał na Twitterze Duncan Jones. _- Do diabła, co to za słowo.
David Bowie zmarł 10 stycznia 2016 roku. Miał 69 lat. Jego ostatni album, "Blackstar", ukazał się ósmego stycznia.
Duncan Jones ostatnio pracował na planie filmu "Warcraft". Premierę wyznaczono na 10 czerwca 2016 roku.