Trwa ładowanie...

Syn Dominiki Tajner trafił do szpitala. Jest oświadczenie

To bardzo trudny czas dla Dominiki Tajner. "Dziękujemy za wsparcie, modlitwę i pozytywną energię, którą dostajemy od Was" - czytamy w oświadczeniu na jej instagramowym profilu.

Share
Syn Dominiki Tajner trafił do szpitala. Jest oświadczenieŹródło: ons.pl, fot: ons.pl
d35hv5l

"Super Express" przekazał informację o tym, że syn Dominiki Tajner stracił przytomność i trafił na OIOM. - Dominika jest przerażona. Sytuacja jest dramatyczna - czytaliśmy w "Super Expressie". Teraz na instagramowym profilu żony Michała Wiśniewskiego pojawiło się krótkie oświadczenie. Niestety, nie wyjaśniono w nim, co stało się chłopcu i dlaczego znajduje się w szpitalu. Tajner może liczyć na wsparcie fanów, którzy w komentarzach deklarują modlitwę i pocieszają Dominikę.

"W imieniu Dominiki Tajner i jej najbliższych, dziękujemy za słowa wsparcia, modlitwę i pozytywną energię, które dostajemy od Was. To bardzo ważne w czasie, kiedy Maks walczy o zdrowie. Jednocześnie prosimy, szczególnie media o uszanowanie trudnego dla wszystkich czasu" - czytamy na instagramowym profilu Dominiki Tajner.

"Lekarze, pielęgniarki i cały personel szpitala robią wszystko, co możliwe, żeby uzdrowić Maksia i wszystkie dzieci, które tego potrzebują. To cudowni ludzie, dlatego proszę raz jeszcze, żeby nie snuć krzywdzących teorii" - pojawiła się informacja w oświadczeniu.

Trzymamy kciuki za szybki powrót do zdrowia.

d35hv5l
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d35hv5l
d35hv5l