Trwa ładowanie...

Syn Edyty Górniak pójdzie w ślady mamy?

Nie od dziś wiadomo, że Allan Krupa śpiewać potrafi. Mało kto jednak wie, że jest także utalentowanym plastykiem i kucharzem.

Share
Syn Edyty Górniak pójdzie w ślady mamy?Źródło: ONS.pl
d2n22t8

Najnowsza „Rewia” donosi, że w nowej szkole Allan Krupa uważany jest za artystę. I nie tylko ze względu na swój niewątpliwy (bo odziedziczony po mamie) talent muzyczny, ale także plastyczny i kulinarny. Artystka opowiedziała o zakończeniu roku szkolnego w krakowskiej szkole syna. Okazało się, że zrobił jej niespodziankę i zaśpiewał publicznie.

Zamarłam! Nigdy nie ćwiczył przy mnie, nie pytał o rady. Dopiero potem przyznał się, że śpiewa po kryjomu – wspomina piosenkarka.

14 letni Allan już od pewnego czasu zamieszcza w internecie filmiki, na których śpiewa. Deklarował też chęć wzięcia udziału w The Voice of Poland, gdzie do niedawna w fotelu jurorskim zasiadała jego mama.

d2n22t8

Jeżeli chłopiec zdecyduje się na karierą muzyczną, z pewnością pomogą mu w niej znajomości rodziców. Chętny do współpracy jest m.in. Jacek Cygan – twórca największego hitu Edyty „To nie ja”:

Jeśli Edyta poprosi mnie o przesłuchanie syna i konsultacje w sprawie repertuaru, zrobię to ze względu na naszą długoletnią znajomość – mówi.

Jak myślicie, kiedy wyda pierwszą płytę?

Allan Krupa Instagram.com
Allan Krupa Źródło: Instagram.com
Edyta Górniak z synem AKPA
Edyta Górniak z synem Źródło: AKPA
d2n22t8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2n22t8
d2n22t8