Trwa ładowanie...

Syn gwiazdy z "Aniołków Charliego" aresztowany. To jego nie pierwszy raz za kratkami

Policja zatrzymała Redmonda O'Neala za napad na sklep wielobranżowy w USA. Sąd orzeknie, czy syn gwiazdy Hollywood wyjdzie z więzienia za kaucją. Mężczyzna od wielu lat zmaga się z narkomanią i wcześniej miał już problemy z prawem.

Syn gwiazdy z "Aniołków Charliego" aresztowany. To jego nie pierwszy raz za kratkamiŹródło: East News, fot: East News
deveozh
deveozh

Uzależniony od narkotyków syn hollywoodzkiej gwiazdy po raz kolejny boryka się z prawem. Według policji, syn aktorów Farrah Fawcett i Ryan O'Neal wszedł do sklepu, znajdującego się w pobliżu Santa Monica i uzbrojony w nóż zażądał od sprzedawcy gotówki znajdującej się w kasie fiskalnej.

Mężczyzna uciekł ze sklepu po tym, jak pracownik przekazał mu pieniądze. Do zajścia doszło 9 maja, przed godziną 2:30 lokalnego czasu. Finalnie 33-latek został aresztowany w pobliżu sklepu.

Adwokat Redmonda nie chciał rozmawiać z prasą i nie udzielił żadnego komentarza.

deveozh

Syn gwiazdy "Aniołków Charliego" został aresztowany za napad rabunkowy i jest przetrzymywany w areszcie. Od wolności dzieli go 50 000 USD, za które ma szansę wyjść. Rozprawa odbędzie się w czwartek, wtedy sąd zadecyduje o dalszych losach mężczyzny.

Malibu, 2008-11-13 / Actor RYAN O'NEAL and his son REDMOND appearing at the Malibu courthouse. Ryan O'Neal and his son have delayed entering pleas in their felony drug cases until after the new year. The Oscar-nominated actor and his son appeared in court Thursday morning, where attorneys asked a judge for more time to review evidence. The 67-year-old actor and his 23-year-old son were ordered to return on Jan. 9. They were arrested in September when Los Angeles sheriff's deputies did a routine parole check on Redmond O'Neal, who was staying at his father's Malibu home. The actor's attorney has denied the drugs belonged to his client.  ONS.pl
Malibu, 2008-11-13 / Actor RYAN O'NEAL and his son REDMOND appearing at the Malibu courthouse. Ryan O'Neal and his son have delayed entering pleas in their felony drug cases until after the new year. The Oscar-nominated actor and his son appeared in court Thursday morning, where attorneys asked a judge for more time to review evidence. The 67-year-old actor and his 23-year-old son were ordered to return on Jan. 9. They were arrested in September when Los Angeles sheriff's deputies did a routine parole check on Redmond O'Neal, who was staying at his father's Malibu home. The actor's attorney has denied the drugs belonged to his client. Źródło: ONS.pl, fot: ons

Redmond O'Neal zmaga się z narkomanią przez większość swojego dorosłego życia. Wtorkowe aresztowanie nie było jego pierwszym spotkaniem z organami ścigania. We wrześniu 2011 r. został skazany za dwa przestępstwa narkotykowe. Czekał go wtedy rok rehabilitacji.

Podobna sytuacja zdarzyła się ponownie w lipcu 2015 r., wtedy Redmond został skazany na trzy lata w Kalifornijskim Departamencie Więziennictwa.

deveozh

Przyrodnia siostra Redmonda, Tatum O'Neal była przerażona jego stanem. - Kocham go, ale nigdy nie widziałam bardziej przerażającej strony uzależnienia - powiedziała zaniepokojona w jednym z wywiadów.

Ojciec Redmonda, Ryan, przyznał, że mężczyzna nigdy nie pozbierał się po śmierci matki. W konsekwencji jego nałóg pogłębił się, a problemy z prawem stały się codziennością w ich hollywoodzkim życiu.

deveozh
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
deveozh