Trwa ładowanie...
d3bvp6y

Syn księżnej Meghan i księcia Harry'ego może być księciem. Jest jeden warunek

Narodziny pierwszego dziecka Meghan i Harry'ego to jedno z większych wydarzeń w rodzinie królewskiej. Media donosiły, że ich syn nie będzie księciem, a jedynie paniczem. Nie wszystko stracone, jest jeden warunek.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Narodziny Archiego to jedno z największych wydarzeń w tym roku
Narodziny Archiego to jedno z największych wydarzeń w tym roku (East News, Fot: East News)
d3bvp6y

Archie przyszedł na świat 6 maja 2019 roku. Informacja o narodzinach dziecka księżnej Meghan i księcia Harry'ego wywołała mnóstwo emocji. "Księżna i jej dziecko są zdrowi i czują się dobrze" - czytaliśmy w oświadczeniu.

ZOBACZ TAKŻE: Zobacz, ile warta była ciąża Meghan

- To było niesamowite. Teraz mam dwóch najlepszych panów na świecie, więc jestem bardzo szczęśliwa. On ma słodki temperament - mówiła Meghan, gdy razem z księciem pierwszy raz pokazali swojego syna.

d3bvp6y

Jak się okazało później, nie wszyscy mogą uzyskać tytuł książęcy w rodzinie królewskiej. Tak jak Archie. Jednak syn Meghan i Harry'ego będzie mógł zostać księciem dopiero wtedy, gdy Karol zostanie królem. Mówił o tym Rob Jobson, dziennikarz rodziny królewskiej.

- Kiedy książę Karol zostaje królem, powiedziano mi, że będą szczęśliwi, że ich syn może zostać "księciem Archie" - mówił Rob Jobson, który podkreślił, że Archie dostał "błogosławieństwo" od rodziców.

d3bvp6y

Podziel się opinią

Share
d3bvp6y
d3bvp6y