Trwa ładowanie...
d4j9j0x

Syn Liz Hurley to kopia matki. Zaskakujące zdjęcia Damiana Hurleya

Syn aktorki Elizabeth Hurley Damian jest łudząco podobny do matki, co pokazuje jego najnowsze zdjęcie na instagramowym profilu. Sami zobaczcie, jak chłopak prezentuje się na fotografii.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Liz Hurley często występuje publicznie z synem Damianem
Liz Hurley często występuje publicznie z synem Damianem (Getty Images)
d4j9j0x

Damian Hurley to jedyny syn słynnej aktorki i modelki Elizabeth Hurley. Chłopak urodził się w 2002 roku. Jego ojciec Steve Bing to znany amerykański biznesman, który początkowo wypierał się syna, jednak wykonane testy DNA potwierdziły, że jest tatą Damiana.

Chłopak wychowywał się przy matce. Poszedł w jej ślady, zostając modelem. Zagrał nawet w serialu "The Royals", wcielając się w księcia Hansela von Lichtensteina.

Liz Hurley często podkreśla, że z synem łączy ją wyjątkowa więź. Patrząc na najnowsze zdjęcie Damiana, który odwzorował fotografię matki sprzed lat, nie mamy co do tego żadnych wątpliwości.

Zdjęcie z: https://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-7341077/Damian-Hurley-17-spitting-image-mother-Elizabeth-54-mimics-pose.html Instagram.com
Zdjęcie z: https://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-7341077/Damian-Hurley-17-spitting-image-mother-Elizabeth-54-mimics-pose.html (Instagram.com)

Poza tym na instagramowym profilu Damiana Hurleya często pojawiają się wspólne zdjęcia z matką. Dostrzegacie podobieństwo?

d4j9j0x

Podziel się opinią

Share
d4j9j0x
d4j9j0x