Trwa ładowanie...

Syn Magdy Gessler chce zostać gwiazdą. Dostanie swój program w telewizji

Tadeusz Muller też zamarzył o karierze w mediach. Format syna słynnej restauratorki zobaczymy już wiosną na antenie TVN Style.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Syn Magdy Gessler chce zostać gwiazdą. Dostanie swój program w telewizjiŹródło: East News
d2cac45

Dotychczas syn Magdy Gessler i dziennikarza Volkharta Mullera unikał rozgłosu. Nie lubił, gdy mama mówiła o nim w wywiadach i w przeciwieństwie do siostry Lary Gessler, unikał show biznesu. Ostatnio coś musiało się zmienić, bo jak podaje "Party", 35-latek dostał swój program na antenie TVN Syle. Będzie on poświęcony zdrowemu odżywianiu. Tadeusz kontynuuje tradycję rodzinną i też zajmuje się gastronomią. Założył własne studio kulinarne, w którym opracowuje karty dań i szkoli kucharzy.

- Miał zaledwie pięć lat, gdy zmarł Volkhart, ale ma mnóstwo jego cech. Jest totalnie niezależny, bezkompromisowy, nie przyjmuje pomocy. W życiu nie zrobiłby sobie ze mną zdjęcia, by na tym skorzystać. Sam buduje siebie i nie lubi, gdy o nim opowiadam - mówiła o nim Magda Gessler w piśmie "Grazzia".

Słynna restauratorka gościła kiedyś z Mullerem na kanapie DDTVN. Mówiła o synu w samych superlatywach. Twierdziła, że jest wyjątkowo przedsiębiorczy.

d2cac45

- Kocha życie i jest człowiekiem renesansu, z licznymi talentami, a przede wszystkim niezwykłym spojrzeniem na kuchnię i biznes - wyznała Gessler.

Myślicie, że tak jak mama, stanie się gwiazdą telewizji?

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2cac45
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2cac45