ycipk-1t84p8

Syn Marty Kaczyńskiej dostanie tradycyjne polskie imię

Zaledwie kilka dni po ślubie Marta Kaczyńska i Piotr Zieliński zostali rodzicami. Wokół córki byłego prezydenta jest teraz wiele kontrowersji. Wszyscy dociekają, jakie imię dostanie jej nowonarodzony syn.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Marta Kaczyńska
Marta Kaczyńska (East News, Fot: East News)
ycipk-1t84p8

Marta Kaczyńska wyszła ostatnio za mąż po raz trzeci. Krótko po ceremonii ślubnej urodziła także syna, który jest jej trzecim dzieckiem. I nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że w swoich felietonach lubi pouczać innych w kwestii tego, jak wypada się prowadzić, a jak nie. Media prześwietliły jej życie prywatne, a zainteresowanie osobą Kaczyńskiej znacznie wzrosło. W centrum uwagi jest teraz jej syn.

ZOBACZ TEŻ: Marta Kaczyńska spędza swoją trzecią noc poślubną z pieskiem i dużym brzuchem

ycipk-1t84p8

Kaczyńska syna urodziła w jednym z trójmiejskich szpitali. Kiedy pociecha jest już na świecie, a emocje związane z porodem opadły, każdy chce wiedzieć, jak będzie nazywał się potomek Marty i Piotra Zielińskiego.

Ślub Kaczyńskiej odbył się zaledwie 10 dni przed narodzinami chłopca. Kiedy jest już po ślubie i po porodzie, nadszedł czas na spekulacje dotyczące imienia. Jak ustalił "Flesz", będzie to tradycyjne polskie imię.

ycipk-1t84p8

Niewykluczone, że Marta upamiętni swojego ojca - Lecha Aleksandra Kaczyńskiego. Chłopiec miałby odziedziczyć po zmarłym tragicznie dziadku jego drugie imię. Tak więc, syn Marty miałby na imię Aleksander. Ale jak podaje dwutygodnikowi znajomy pary, drugim prawdopodobnym imieniem jest Stanisław.

Jak obstawiacie? Na jakie imię zdecyduje się para?

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1t84p8

ycipk-1t84p8
ycipk-1t84p8