Trwa ładowanie...

Syn Marty Kaczyńskiej dostanie tradycyjne polskie imię

Zaledwie kilka dni po ślubie Marta Kaczyńska i Piotr Zieliński zostali rodzicami. Wokół córki byłego prezydenta jest teraz wiele kontrowersji. Wszyscy dociekają, jakie imię dostanie jej nowonarodzony syn.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Syn Marty Kaczyńskiej dostanie tradycyjne polskie imięŹródło: East News, fot: East News
d1boter
d1boter

Marta Kaczyńska wyszła ostatnio za mąż po raz trzeci. Krótko po ceremonii ślubnej urodziła także syna, który jest jej trzecim dzieckiem. I nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że w swoich felietonach lubi pouczać innych w kwestii tego, jak wypada się prowadzić, a jak nie. Media prześwietliły jej życie prywatne, a zainteresowanie osobą Kaczyńskiej znacznie wzrosło. W centrum uwagi jest teraz jej syn.

ZOBACZ TEŻ: Marta Kaczyńska spędza swoją trzecią noc poślubną z pieskiem i dużym brzuchem

Kaczyńska syna urodziła w jednym z trójmiejskich szpitali. Kiedy pociecha jest już na świecie, a emocje związane z porodem opadły, każdy chce wiedzieć, jak będzie nazywał się potomek Marty i Piotra Zielińskiego.

Ślub Kaczyńskiej odbył się zaledwie 10 dni przed narodzinami chłopca. Kiedy jest już po ślubie i po porodzie, nadszedł czas na spekulacje dotyczące imienia. Jak ustalił "Flesz", będzie to tradycyjne polskie imię.

Niewykluczone, że Marta upamiętni swojego ojca - Lecha Aleksandra Kaczyńskiego. Chłopiec miałby odziedziczyć po zmarłym tragicznie dziadku jego drugie imię. Tak więc, syn Marty miałby na imię Aleksander. Ale jak podaje dwutygodnikowi znajomy pary, drugim prawdopodobnym imieniem jest Stanisław.

d1boter

Jak obstawiacie? Na jakie imię zdecyduje się para?

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d1boter
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1boter