Trwa ładowanie...
d4c0oxi

Syn Roberta Janowskiego zaręczył się. Kim jest jego wybranka?

Syn Roberta Janowskiego oświadczył się swojej ukochanej. O szczęśliwej nowinie poinformowała nas… mama mężczyzny, Katarzyna Kalicińska.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Syn Roberta Janowskiego oświadczył się swojej wybrance
Syn Roberta Janowskiego oświadczył się swojej wybrance (East News)
d4c0oxi

Syn Roberta Janowskiego planuje drugi ślub

Syn Roberta Janowskiego i Katarzyny Kalicińskiej zdecydował się na odważny krok, oświadczając się swojej wybrance serca. Makary Janowski stanie na ślubnym kobiercu po raz drugi. Mężczyzna wkroczył do show biznesu dwa lata temu, jako mąż Moniki Borzym – jazzowej wokalistki. Para poznała się na studiach w Los Angeles, oboje mieli 20 lat. Ich związek nie przetrwał jednak próby czasu.

ZOBACZ TEŻ: Janowski o "Jaka to melodia?": "Przez 20 lat nie miałem scenariusza"

Teraz Makary Janowski spróbuje znaleźć szczęście ponownie. O zaręczynach zakochanej pary dowiedzieliśmy się nie od samych zainteresowanych, lecz od mamy mężczyzny – prezenterki telewizyjnej i byłej żony Roberta Janowskiego, Katarzyny Kalicińskiej.

d4c0oxi

Dumna kobieta umieściła zdjęcie narzeczonych na swoim instagramowym profilu. W opisie czytamy:

"No i stało się! Synek oświadczył się. Oboje mądrzy, dobrzy i piękni. Piszę to absolutnie obiektywnie! Hasztag Miłość @martynaporos @makaryjanowski #miłość #zaręczyny #couple"

Wszyscy gratulują pięknej parze, a post skomentowała nawet Kinga Rusin, pisząc: "LOVE IS LOVE! Cudownie! Ucałuj od cioci".

Kim jest wybranka Makarego Janowskiego?

Wybranką serca syna Janowskiego jest Martyna Poros. Okazuje się, że świat show biznesu nie jest jej obcy. Kobieta była widziana w towarzystwie Antoniego Królikowskiego. Spędzili razem sylwestra w górach. Jednak oboje zgodnie potwierdzili, że są tylko przyjaciółmi, a podczas wyjazdu towarzyszył im chłopak pięknej blondynki, czyli Makary.

d4c0oxi

Miłość Martyny Poros i Makarego Janowskiego kwitnie od dawna. Kobieta chętnie dzieli się ich wspólnymi zdjęciami na instagramowym profilu.

d4c0oxi

Podziel się opinią

Share
d4c0oxi
d4c0oxi