Trwa ładowanie...
d45u7rx

Syn Roberta Janowskiego zaręczył się. Świadkiem na ślubie będzie Antek Królikowski

Syn Roberta Janowskiego niedawno zaręczył się ze swoją partnerką, stylistką Martyną Poros. Świadkiem na ślubie będzie ich przyjaciel, Antoni Królikowski.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Robert Janowski ma powód do radości. Jego syn Makary zaręczył się.
Robert Janowski ma powód do radości. Jego syn Makary zaręczył się. (ONS.pl)
d45u7rx

30-letni Makary Janowski jest owocem związku byłego prowadzącego program "Jaka to melodia?" i producentki telewizyjnej, Katarzyny Kalicińskiej. Mężczyzna współprowadzi firmę producencką i reżyseruje. Kilka lat temu stanął za kamerą serialu "Życie nad rozlewiskiem".

Para poznała się 5 lat temu podczas wakacji nad Bałtykiem. Twierdzą, że to była miłość od pierwszego wejrzenia. Podczas ostatniej rocznicy związku Makary Janowski postanowił się oświadczyć. Martyna Poros powiedziała "tak". Dumna mama mężczyzny pochwaliła się na Instagramie zdjęciami z zaręczyn.

Wstępny plan młodych zakłada ślub w Górach Stołowych, gdzie często spędzają czas wolny. Przyjaciele Martyny i Makarego szczególnie cieszą się z ich zaręczyn. Przyszły pan młody poprosił o świadkowanie swojego wieloletniego przyjaciela, Antka Królikowskiego.

d45u7rx

Co zabawne, swego czasu media uznały Martynę Poros za nową dziewczynę aktora wcielającego się w postać wzorowaną na Bartłomieju Misiewiczu w "Polityce" Patryka Vegi. To wszystko przez paparazzi, którzy uchwycili ich razem tuż po rozstaniu Królikowskiego z Julią Wieniawą.

Nie będzie to pierwszy związek małżeński syna Roberta Janowskiego. W trakcie studiów był związany z piosenkarką Moniką Borzym. Po 5 latach małżeństwa para się rozwiodła.

d45u7rx

Podziel się opinią

Share

d45u7rx

d45u7rx