Trwa ładowanie...

Syn Robina Williamsa wziął ślub w dzień urodzin zmarłego ojca

Rodzina Robina Williamsa powoli zaczyna się powiększać. Najmłodszy syn zmarłego aktora ożenił się w dzień urodzin ojca.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Syn Robina Williamsa wziął ślub w dzień urodzin zmarłego ojcaŹródło: East News
d1xyj54
d1xyj54

Syn Robina Williamsa wziął ślub w dzień urodzin zmarłego ojca

Cody Williams, najmłodszy z synów Robina Williamsa, oddał hołd swojemu zmarłemu ojcu w dość nietypowy sposób. Mężczyzna wziął ślub w dzień urodzin aktora - 21 lipca. Amerykański komik świętowałby tego dnia 68. urodziny.

Córka Robina Williamsa, Zelda Williams, opublikowała zdjęcie ze ślubu swojego brata, gdzie umieściła przy okazji porusząjacy wpis.

"Data 21 lipca ma dla mnie ogromne znaczenie pod wieloma względami. Tego dnia urodziła się jedna z najwspanialszych dusz na tej planecie, Juno Temple. Tego dnia Neil Armstrong postawił stopę na Księżycu. Oczywiście urodził się wtedy mój tata i również 21 lipca widziałam go po raz ostatni. Od tamtego momentu ta data źle mi się kojarzyła. Jednak dwa dni temu zapoczątkowała ona coś nowego" - napisała.

Robin Williams - samobójcza śmierć aktora

W zeszłym tygodniu najstarszy syn Robina Williamsa, Zak, opowiedział o cierpieniu swojego ojca kilka lat przed jego samobójczą śmiercią.

d1xyj54

"Trudno mi się patrzyło na jego cierpienie. Jako jego syn i członek rodziny, chcesz zrobić wszystko, co w twojej mocy, by pomóc tak bliskiej osobie".

11 sierpnia 2014 r. nieprzytomny Robin Williams został w swoim domu znaleziony przez asystentkę. W południe lokalnego czasu stwierdzono zgon aktora. W wyniku śledztwa ustalono, że zmarł on śmiercią samobójczą, wskutek powieszenia. Aktor wcześniej zmagał się z głęboką depresją oraz uzależnieniem od alkoholu i narkotyków. Na krótko przed śmiercią wykryto u niego chorobę Parkinsona.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d1xyj54
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1xyj54