Qaqwqwrqw

Syn Tajner w szpitalu. Choroba syna zbliżyła ją do Wiśniewskiego

Syn Dominiki Tajner trafił do szpitala w ciężkim stanie. W tej sytuacji rozwodzący się Wiśniewscy zakopali topór wojenny.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dominika Tajner
Dominika Tajner (East News)
Qaqwqwrqw

Nie tak miał wyglądać długi weekend majowy Dominiki Tajner. Jej 13-letni syn Maksymilian dostał drgawek i wysokiej temperatury, aż w końcu stracił przytomność. Najszybciej jak to było możliwe trafił na OIOM do jednego z warszawskich szpitali.

W czwartek i piątek lekarze wykonali mnóstwo badań, aby ustalić, co jest przyczyną takich zachowań w organizmie chłopaka. Jak podaje "Super Express", na razie nikt nie ma pojęcia, co się stało.

ZOBACZ: Wiśniewski pali papierosa w towarzystwie syna

Qaqwqwrqw

- Udało się zbić gorączkę, a Maksymiliana długo nie wybudzano ze śpiączki. Jego stan jest stabilny, co jest postępem, bo to znaczy, że ryzyko bezpośredniego zagrożenia życia minęło. Pod koniec dnia udało się z nim nawet złapać pierwszy kontakt - zdradza tabloidowi przyjaciel rodziny.

Dominika Tajner porzuciła wszelkie zobowiązania i nie odstępuje syna na krok. Jest z nim praktycznie cały czas. Okazuje się, że Michał Wiśniewski również. Wokalista Ich Troje traktuje Maksa jak swojego syna.

- Bardzo się przejął sytuacją. Mimo że rozstali się z Dominiką, on często opiekował się chłopcem. Kiedy ona była zajęta, miała studia i pracę, on zawoził go do szkoły. Teraz ta cała sytuacja ich znowu do siebie zbliżyła - czytamy w "Super Expressie".

Qaqwqwrqw

To trudna sytuacja dla całej rodziny. Dominika Tajner jest wdzięczna za ogromne wsparcie.

- Dziękujemy za słowa wsparcia, modlitwę i pozytywna energię, które dostajemy o Was. To bardzo ważne, kiedy Maks walczy o życie - napisała w mediach społecznościowych.

Polub WP Gwiazdy
Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

Qaqwqwrqw