Trwa ładowanie...

Szczere wyznanie: Sarah Brightman jest fanką Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie

Nie tylko polscy fani Sarah Brightman nie mogą doczekać się jej występu w listopadzie tego roku w Warszawie. Okazuje się, że sama artystka jest również bardzo podekscytowana, czemu dała upust na Facebooku.

Szczere wyznanie: Sarah Brightman jest fanką Pałacu Kultury i Nauki w WarszawieŹródło: Materiały prasowe
d4mi41o
d4mi41o

Sarah Brightman opisuje i zachwyca się symbolem Polski! Świat obiegły zdjęcia nie tylko Pałacu Kultury i Nauki, ale też Hali COS Torwar w Warszawie! "Pałac Kultury i Nauki, jest najwyższym budynkiem w Polsce i jednym z najwyższych na całym kontynencie europejskim”, napisała artystka w poście na swoim profilu społecznościowym.

Najbardziej uwielbiany sopran w historii zaprasza swoich fanów na koncert, który odbędzie się 6 listopada w hali COS Torwar w Warszawie!

O tym, że artystka przyjedzie w odwiedziny do Polski na swój pierwszy solowy koncert ze swoją najnowszą płytą "HYMN World Tour”, donosiły już chyba wszystkie polskie media i dziennikarze muzyczni. Polscy miłośnicy sopranu Sarah Brightman wiedzieli o jej wizycie już w grudniu 2018 r., jednak teraz o polskim koncercie w hali COS Torwar dowiedział się cały świat!

Pod postem z 21 lipca 2019 r. aż zagrzmiało! Setki polubień, udostępnień i komentarzy każą spodziewać się w Warszawie mnóstwa gości i fantastycznej atmosfery. Okazuje się, że artystka jest wielką fanką naszej stolicyi... Pałacu Kultury i Nauki. Można by mniemać, że Brytyjka nie tylko zaprasza na swój koncert, ale także - do Warszawy!

d4mi41o

- W Warszawie znajduje się również wspaniały Pałac Kultury i Nauki, który jest najwyższym budynkiem w Polsce i jednym z najwyższych na całym kontynencie europejskim. Oficjalny punkt orientacyjny jest siedzibą wielu instytucji publicznych i kulturalnych, takich jak kina, teatry, biblioteki, kluby sportowe, wydziały uniwersyteckie i władze Polskiej Akademii Nauk – napisała Sarah w swoim poście na platformie Facebook, załączając również imponujące zdjęcia Pałacu Kultury i Nauki oraz hali COS Torwar w Warszawie.

Faktycznie Pałac Kultury i Nauki od dłuższego czasu jest charakterystycznym dla Polski obiektem. Choć pomysłodawcą budowli był Józef Stalin, a sam pałac wznoszony w latach 1952–1955, jako "Dar narodów radzieckich dla narodu polskiego” przez dziesiątki lat zmagał się z powszechną "łatą” symbolu radzieckiej Polski.

Zaprojektował go Lew Rudniew. Budynek ma 237 metrów wysokości, powierzchnię 123 084 metrów kwadratowych i kubaturę 817 000 metrów sześciennych. Jest to najwyższy budynek w Polsce, znajduje się na nim drugi co do wielkości zegar w Europie o czterech tarczach mających średnice po 6 metrów.

d4mi41o

Nic dziwnego, że sama wokalistką zwróciła na niego uwagę. Sarah Brightman nie bez powodu nazywana jest artystką. Znana jest z zamiłowania nie tylko do muzyki, ale też historii, architektury, kultury i sztuki.

Najbardziej uwielbiany sopran świata czerpie inspirację z wielu kultur - wystarczy spojrzeć na jej poprzednie albumy, takie jak egzotyczny "Harem” osadzony w dźwiękach bliskiego wschodu, "La Luna” owiana księżycowym światłem starych, hiszpańskich legend, czy "Eden” nawiązujący do biblijnego raju. "HYMN” - najnowszy album brytyjskiej wokalistki także ma swoje odniesienie. Tym razem artystka sięgnęła po kulturę chrześcijańską i szukała utworów odpowiadających charakterem temu obszarowi.

Sarah Brightman zaprezentuje swój najnowszy album „HYMN”, a także największe przeboje z wcześniejszych okresów kariery 6 listopada 2019 roku na hali COS Torwar w Warszawie. Bilety można nabywać poprzez stronę: www.prestigemjm.com. Organizatorem jest agencja Prestige MJM.

d4mi41o
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4mi41o