Trwa ładowanie...
d1vzdkj

Szelągowska potwierdziła ciążę! Musi zacząć się oszczędzać

Dorota Szelągowska jest uwielbianą prezenterką telewizyjną, która od lat udziela porad związanych z wnętrzarstwem. Ostatnio chodziły pogłoski o ciąży gwiazdy. Szelągowska w żaden bezpośredni sposób nie potwierdzała plotek. W końcu przerwała milczenie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Dorota Szęlągowska potwierdziła drugą ciążę.
Dorota Szęlągowska potwierdziła drugą ciążę. (ONS.pl)
d1vzdkj

Dorota Szelągowska bardzo długo zwlekała z potwierdzeniem informacji o tym, że zostanie ponownie mamą. Poprzez realizację "Domowych rewolucji" wszystkie plotki zostały oficjalnie potwierdzone.

W pewnym momencie programu Dorota Szelągowska poinformowała, że jest w błogosławionym stanie i powinna się oszczędzać. Wszystko za sprawą tego, że prezenterka bardzo dużo czasu przebywa na budowie. Według lekarza oszczędzanie równoznaczne jest z tym, że musi ograniczyć obecność w miejscu, gdzie odbywa się remont. Zupełnie inną teorię ma Dorota. - Według mnie oznaczałoby to, że jestem 5 dni na budowie, bo jak nie jestem, to się denerwuje 10 razy bardziej. Ale okej. Tym razem zrobię tak jak zalecił lekarz – powiedziała.

Informacją o ciąży Doroty Szelągowskiej już od dłuższego czasu żyją media. Za każdym razem, kiedy gwiazda publikowała zdjęcia w mediach społecznościowych, doszukiwano się podtekstu. Około 3 tygodniu temu pod jednym ze zdjęć na Facebooku napisała: - Nawet nie wiecie ile kosztuje przybieranie póz, w których nie widać, jak człowiek się spasł Z drugiej strony, odkąd Karolina Szostak schudła zrobił się wakat na dużą blondynę - więc ta daaaaam, oto jestem (oryginalna pisownia - red.).

Nawet fani prezenterki ucieszyli się z potwierdzenia tej radosnej nowiny w odcinku "Domowe rewolucje". - Po emisji najnowszego odcinka jestem pewna że jesteś w "dwupaku" (oryginalna pisowania - red.) - napisała jedna z internautek.

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d1vzdkj

Podziel się opinią

Share
d1vzdkj
d1vzdkj