Trwa ładowanie...
dfsmfuj

Szok. Anna Lewandowska na starym zdjęciu. Internet nie zapomina

Dziś jest jedną z najpiękniejszych i najbardziej zadbanych kobiet polskiego show-biznesu. Ale żeby dotrzeć do tego miejsca, przeszła bardzo długą drogę. Przypomniał o tym jeden z użytkowników Twittera.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Anna i Robert Lewandowscy na gali Złotej Piłki 2019
Anna i Robert Lewandowscy na gali Złotej Piłki 2019 (East News)
dfsmfuj

Anna i Robert Lewandowscy pojawili się na uroczystej gali Złota Piłka 2019, podczas której magazyn "France Football" ogłosił zwycięzcę swojego prestiżowego plebiscytu na najlepszego piłkarza roku.

Robert Lewandowski zajął 8. miejsce, ale jak zapewnił, nie ma z tym problemu, a do plebiscytów zawsze podchodzi z przymrużeniem oka.

Oczywiście pojawianie się Anny i Roberta na uroczystości wywołało w sieci falę entuzjazmu. Istotnie, para pięknie zaprezentowała się na ściance. Obiektywy paparazzi były wymierzone zwłaszcza w brzuch Lewandowskiej – wszyscy ciągle żyją informacją o jej drugiej ciąży.

dfsmfuj

ZOBACZ TEŻ: Anna Lewandowska wydała książkę. Tłumaczy, jak zaszczepić dzieciom dobre nawyki

Na Twitterze pojawiło się multum komentarzy. Głos zabrał też dziennikarz Krzysztof Stanowski, który napisał: "Zaje….e jest to, jaką drogę razem przeszła ta para". W odpowiedzi inny twitterowicz wkleił zdjęcie z 2008 r., na którym widać młodziutkiego Roberta i kibicującą mu Anię. I dorzucił komentarz: "Kiedyś to było!"

Anna Lewandowska miała wtedy 20 lat i trzeba przyznać, że od tamtego czasu przeszła kolosalną metamorfozę. Przyznajcie sami, patrząc na zdjęcie, aż trudno przyznać, że to ta sama osoba.

Ania i Robert poznali się w 2007 r. na obozie studentów Akademii Wychowania Fizycznego na Mazurach. Rok później Lewandowski trafił do Lecha Poznań, a w 2010 r. do Borussi Dortmund. Reszta to historia.

dfsmfuj

Podziel się opinią

Share

dfsmfuj

dfsmfuj