Trwa ładowanie...
vivus
Ewa Świątecka
28-02-2018 15:35

Szok – wideo z "pluszowym" gwiazdorem disco-polo bije rekordy popularności

Mr Hi's to nowa i wielce nietuzinkowa postać polskiej sceny disco-polo. Jego przebój "Kasę bierz" cieszy się niesłabnącą popularnością wśród internautów!

Szok – wideo z "pluszowym" gwiazdorem disco-polo bije rekordy popularnościŹródło: Materiały prasowe
d4ehzqk
d4ehzqk

Zdolny, inspirujący, charyzmatyczny - nic dziwnego, że pokochały go tłumy. Oprócz kariery muzycznej, Hi’s jest ambasadorem firmy Vivus, z którą niedawno podpisał lukratywny kontrakt. - Dają mi kasę za to, że nawijam o kasie. Czaisz jaka ekstra opcja? Lepiej być nie mogło! - mówi zielony artysta.

Zobacz najnowszy przebój Mr Hi'sa

Mr Hi’s zapytany o to jak osiągnął tak spektakularny sukces odpowiada: - Zdolny to ja zawsze byłem. * Dodaje, że odkąd pamięta chciał żyć z tego, co daje mu radość. *A że radość dla niego to muzyka i dziewczyny, postanowił połączyć te pasje. Efekty są zadziwiające.

Nieprzypadkowy jest również pseudonim Mr Hi'sa. Na pytanie o inspiracje, artysta odpowiada wprost: - Kocham hajs! I jak dodaje – z wzajemnością. To pewnie dlatego ulubionym numerem Mr Hi'sa jest przebój "Kasę bierz". - Tam jest wszystko, co ja kocham. Dobry beat, dziewczyny jak maliny, no i wiadomo hajs, hajs. Po co być 50 Centem, jak można być milionem złotówek?

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Hi's planuje dalszy rozwój muzycznej kariery. Już za moment pojawi się jego kolejny singiel i teledysk. Czy przy nawale pracy ma jakieś życie prywatne? Artysta zapytany o dziewczyny, a konkretnie o to, czy posiada "tę jedyną" Hi's odpowiada: - Moje serce jest pojemne, zapraszam do niego wszystkie dziewczyny. Po co chodzić na siłkę, jak potem nie ma komu muskuła pokazać?

d4ehzqk

Przepis Hi'sa na dobrą formę to siłka codziennie, a w kwestii odpowiedniej diety, piosenkarz radzi "dużo zielonego". Na egzystecjalne pytanie "O co chodzi w życiu" Hi's również ma gotową odpowiedź: - O luuuuz. I żeby fajnie było.
Z takim podejściem i zapałem, świat przed Hi’sem stoi otworem. Tym bardziej, że muzyka disco-polo nie traci popularności, a singiel "Kasę bierz" ma ogromną szansę stać się hitem roku 2018.

Partnerem artyukułu jest Vivus.

d4ehzqk
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
d4ehzqk