Trwa ładowanie...
d1astj1
News

Szok – wideo z "pluszowym" gwiazdorem disco-polo bije rekordy popularności

Mr Hi's to nowa i wielce nietuzinkowa postać polskiej sceny disco-polo. Jego przebój "Kasę bierz" cieszy się niesłabnącą popularnością wśród internautów!
Podziel się
Szok – wideo z "pluszowym" gwiazdorem disco-polo bije rekordy popularności
(Materiały prasowe)
d1astj1

Zdolny, inspirujący, charyzmatyczny - nic dziwnego, że pokochały go tłumy. Oprócz kariery muzycznej, Hi’s jest ambasadorem firmy Vivus, z którą niedawno podpisał lukratywny kontrakt. - Dają mi kasę za to, że nawijam o kasie. Czaisz jaka ekstra opcja? Lepiej być nie mogło! - mówi zielony artysta.

Zobacz najnowszy przebój Mr Hi'sa

Mr Hi’s zapytany o to jak osiągnął tak spektakularny sukces odpowiada: - Zdolny to ja zawsze byłem. * Dodaje, że odkąd pamięta chciał żyć z tego, co daje mu radość. *A że radość dla niego to muzyka i dziewczyny, postanowił połączyć te pasje. Efekty są zadziwiające.

d1astj1

Nieprzypadkowy jest również pseudonim Mr Hi'sa. Na pytanie o inspiracje, artysta odpowiada wprost: - Kocham hajs! I jak dodaje – z wzajemnością. To pewnie dlatego ulubionym numerem Mr Hi'sa jest przebój "Kasę bierz". - Tam jest wszystko, co ja kocham. Dobry beat, dziewczyny jak maliny, no i wiadomo hajs, hajs. Po co być 50 Centem, jak można być milionem złotówek?

   Materiały prasowe
(Materiały prasowe)

Hi's planuje dalszy rozwój muzycznej kariery. Już za moment pojawi się jego kolejny singiel i teledysk. Czy przy nawale pracy ma jakieś życie prywatne? Artysta zapytany o dziewczyny, a konkretnie o to, czy posiada "tę jedyną" Hi's odpowiada: - Moje serce jest pojemne, zapraszam do niego wszystkie dziewczyny. Po co chodzić na siłkę, jak potem nie ma komu muskuła pokazać?

Przepis Hi'sa na dobrą formę to siłka codziennie, a w kwestii odpowiedniej diety, piosenkarz radzi "dużo zielonego". Na egzystecjalne pytanie "O co chodzi w życiu" Hi's również ma gotową odpowiedź: - O luuuuz. I żeby fajnie było.
Z takim podejściem i zapałem, świat przed Hi’sem stoi otworem. Tym bardziej, że muzyka disco-polo nie traci popularności, a singiel "Kasę bierz" ma ogromną szansę stać się hitem roku 2018.

Partnerem artyukułu jest Vivus.

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

d1astj1

Podziel się opinią

Share
d1astj1
d1astj1